ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alloy Radiation Shield >>Volfram Durdurucu Shields

Volfram Durdurucu Shields

Tungsten alaşım ışınlarına karşı koruma için idealdir. tungsten alaşımı koruyucu (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun) ve çok yüksek yoğunluklu kendi sertlik veya koruyucu özellikleri etkinliğini ödün vermeden, koruyucu bileşenler fiziksel boyutu bir azalma sağlar.

Tungsten Alaşım tıpa Shields Özellikler

Tungsten ağır alaşım stoper kalkan ise 288cm tungsten alaşım durdurucu kalkanlar yaklaşık 50 cm kalınlığında (beton tuğla).
Concrete tungsten alloy stopper shields before and after tungsten alloy stopper shields to stop the particles having interacted at or before the tungsten alloy stopper shields.

Tungsten ağır alaşım stoper kalkan genellikle 110cm iç diyafram ve 160 cm kiriş stoper tüm uzunluğu bir dış diyafram ile, 50cm beton kalın yapılmış. Bu tungsten ağır alaşım stoper kalkan etrafında 15cm hava tabakası bırakır.

Beton tungsten ağır alaşım stoper kalkan iç açıklık 35cm ile 50cm kalınlığında beton ve dış açıklık 85 cm bir tüp olarak yapılan, daha önce ve tungsten ağır alaşım stoper kalkanı sonra, yarım boy 508.5cm ile dört kişilik çevresinde yer almaktadır. Bu yaklaşık 14cm dörtlü etrafında bir hava katmanı bırakır.

dedektör girişinde beton tungsten ağır alaşım stoper kalkan iki parçadan yapılmıştır. a) yamuk, asimetrik uzak BQ5 en boyutta kabul detektör diyafram (den x bulunur) ama y kapsayan ve △ z ile birlikte △ z=2m.b) dedektörü açıklığı etrafında beton bir tüp, 50cm kalınlığında=2m.

Bu muonlar üretim tepe yarıçapı halo muonlar için Şekil 3'te z karşı ve kiriş kanatları bildirilmiştir. Bu rakam temsil eder ve olay "vakum" duvarlı bir düzen ve hiçbir koruyucu ile ancak tungsten alaşım bir ışın durdurucu ile Geant tarafından simüle.

Tungsten ağır alaşım stoper kalkan yerine demir seçildi. Her iki madde (demir bir hatta biraz daha yüksek vardır) benzer bir dE / dx var; Bu nedenle parçacık emilim demir emilim gibi iki katıdır. Biz ışın kurulumu etrafında beton duvarlar katacak. Daha sonra, örneğin, çeşitli kaynaklardan arka emmek için çeşitli kalkan katacak tungsten alaşım stoper kalkanları ve çevresinde onun yanında dörtlü ve dedektör yakın.

tungsten stoper kalkanları tungsten alaşım stoper kalkanları tungsten alaşım stoper kalkanları tungsten stoper kalkanları
Tungsten Alaşım Durdurucu Shields-1 Tungsten Alaşım Durdurucu Shields-2 Tungsten Ağır Alaşım Tıpa Kalkanı-3 Tungsten Ağır Alaşım Tıpa Kalkanı-4

Eğer tungsten alaşım stoper kalkanlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tungsten-Jeneratör-Kalkanlar
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved