ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Mobil Radyasyon Koruyucu

Tungsten Alaşım Mobil Radyasyon Koruyucu

Tungsten alaşım Mobil Radyasyon Koruyucu Nedir?

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı mobil Yüksek enerjili radyonüklidin büyük miktarlarda yönetmek için tasarlanmıştır. Uygun bir kolu herhangi bir kullanıcı ve prosedürler için en uygun açıya pencerenin hızlı uyum sağlar. altıgen şekilli girinti ile birlikte özel bir plaka, tek elle yükleme ve heks-şekilli taban içeren doz domuz boşaltılmasını kolaylaştırmak üzere bir tabana monte edilir.

Mobil Radyasyon Nedir?

Mobil radyasyon dalgaları veya parçacıklar biçiminde uzayda enerjidir. yerden, uzaydan ve hatta kendi bünyelerinde - Mobil radyasyon mobil radyasyon ile gelişti ve biz bir form veya başka hayatımızın her gün onunla alı, doğal olarak oluşur ve her zaman etrafında olmuştur. Bazı uzmanlar biraz mobil radyasyon iyi bir şeydir önermek ve hepimiz mücadele ve bazı hastalıkların teşhis etmek için tıp bilimi kendi kullanımları biliyoruz.

Günümüzde hemen hemen herkesin bir cep telefonu var, mobil radyasyon kayda değer bir sorun haline gelir. onlar yapmak ve aramaları cevaplamak için radyo frekansı (RF) dalgaları kullanır çünkü mobil radyasyon cep mevcuttur. emisyonları düşük güç (kısa menzilli) gibi dozları çok küçük kabul edilir. Bununla birlikte, bu dalgalarına maruz kalma azaltabilir hangi yolu vardır. Uzmanlar şu anda mobil radyasyon konuda çalışıyoruz ve tungsten alaşım bu alanda çok umut verici bir malzemedir.

Neden tungsten alaşım Mobil radyasyon koruma seç?

yüksek yoğunluklu ve küçük hacim ile, tungsten alaşım malzeme günümüzde yaygın radyasyondan vücudu korumak için tungsten radyoaktif siper yapmak için kullanılır. Tungsten radyoaktif koruma geniş bir alan mükemmel vücut koruma sağlayabilir. İki model boy tungsten alaşım ürünleri değişen sunulmaktadır.

Bildiğimiz gibi, tungsten alaşım radyasyon kalkanı dayanıklı, paramparça dayanıklı koruma ve optik net bir görüş sağlar. En önemli olan malzemenin bu tür bir çok çevre dostu olmasıdır. Tungsten alaşım mobil koruyucu çerçeveleri dayanıklı tungstenden yapılmıştır. Ürün yıllarca görünümünü koruyacaktır. Kalkanlar kolayca mobil ve yerine kilitlenmiştir.

Neden tungsten alaşım Mobil Radyasyon Koruyucu?

kurşun ve bor karbür, tungsten alaşım mobil koruyucu gibi geleneksel radyasyon kalkanı malzemelerine göre küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. ağırlık, belli daha yoğunluğu ve zaman kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. tungsten radyoaktif koruma daha yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır nedeni budur.

tungsten alaşım mobil koruma tasarımı esnasında, mobil radyasyon çoklu koruma malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı kazançlarının koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Biz radyasyon korumak için tungsten alaşım mobil radyasyon kalkanı ürünler sunabilir. Eğer herhangi bir soruşturma varsa, temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com,yada ara 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved
diagnose some illnesses.

Nowadays, as almost everyone has a mobile phone, mobile radiation becomes a notable problem. Mobile radiation is present in mobiles because they use radio frequency (RF) waves to make and receive calls. The doses are considered very small as the emissions are low power (short range). Nevertheless, there are ways in which you can reduce exposure to these waves. Experts are currently working on the mobile radiation issue and tungsten alloy is very promising material in this field.

Why Choose Tungsten Alloy Mobile Radiation Shielding?

With high density and small volume, tungsten alloy material is now widely used for making tungsten radioactive shielding to protect body from radiation. Tungsten radioactive shielding can provide a wide field excellent body protection. Two models are offered with varying sized tungsten alloy products.

As we know, tungsten alloy radiation shielding is a durable, shatter resistant protection and provides an optically clear view. The most important thing is that this kind of material is quite environment-friendly. Tungsten alloy mobile shielding frames are constructed of durable tungsten. The product will maintain appearance for many years. Shields are easily mobile and locked into position.

Why Use Tungsten Alloy Mobile Radiation Shielding?

Compared to traditional radiation shielding materials such as lead and boron carbide, tungsten alloy mobile shielding provide excellent density with small capacity. At the same weights high density alloy can provide the same energy absorption as lead using 1/3 less material. When the weight is certain, more density, and the thickness would be thinner. Tungsten alloy material could be made with thinner thickness but high absorption of radiation in high density. That is why tungsten radioactive shielding is been more and more widely used.

During design of tungsten alloy mobile shielding, mobile radiation is calculated according to requirements of shield to abate the multiple shielding materials' thickness.
Formula: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı kazançlarının koruma malzemesi
d: Shielding thickness, with the half-value layer thickness of their units, you need to half-value layer thickness of the quality of translation into the thickness of the material, divided by the density of the material can be obtained.

We can offer tungsten alloy mobile radiation shielding products to protect radiation. If you have any enquiry, please do not hesitate to contact sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, or call 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved