ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Brakiterapi Koruyucu

Tungsten Alaşım Brakiterapi Koruyucu

Tungsten Alaşım Brakiterapi

tungsten alaşım brakiterapi koruyucu
Doğrudan hastalıklı hücreleri ulaşmak zor olduğu Afterloading olarak bilinen radyoterapi alternatif türü, (brakiterapi bir versiyonu) kullanmak da mümkündür. Tungsten alaşım brakiterapi tekniği bir kateter yolu ile, hastanın vücudunun içinde radyoaktif tohum implantasyonu içerir. Tohum büyük bir tungsten güvenli tutulur tedavi öncesinde ve sonrasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu tedavide radyasyona karşı hasta ve sağlık personeli korumak için kullanılır. Chinatungsten tekniğinde kullanılan tungsten alaşım radyasyon kalkanı ürünler her türlü sağlayabilir profesyonel bir tungsten alaşım ürünleri üreticisidir.

Tungsten Alaşım Brakiterapi Koruyucu

doğrudan hastalıklı hücreleri ulaşmak zordur, (bir versiyonu yüklendikten sonra bilinen radyoterapi alternatif bir tipi, kullanmak mümkündür brakiterapi koruyucu). Bu teknik, bir kateter yolu ile, hastanın vücudunun içinde radyoaktif tohum implantasyonu içerir. Tohum büyük bir tungsten güvenli tutulur tedavi öncesinde ve sonrasında, radyasyona karşı hasta ve sağlık personeli korumak için.

Tungsten Alaşım Brakiterapi Koruyucu Amaç

Tungsten alaşım brakiterapi koruyucu Servikal kanser için tedavi rejiminin bir parçası ve genel olarak lokal kontrol ve komplikasyon açısından sonuçları, sırasıyla hastalığı Oda ve kritik yapılara dozun bir fonksiyonudur. Bu nedenle, doğru bir tümör yatağına brakiterapi yanı sıra kritik yapılar aracılığıyla verilen dozu belirlemek için her şeyden önemlidir.

Neden tungsten alaşım Brakiterapi Koruyucu?

tungsten alaşım brakiterapi koruyucu
kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım koruyucu küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım brakiterapi koruyucu ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. tungsten alaşım malzeme radyasyon koruma için uygun olmasının nedeni budur. Tungsten alaşım brakiterapi koruyucu olmayan toksik olduğu için kurşun malzemelerden daha iyidir.
tungsten alaşım koruyucu tasarımı sırasında, birden çok koruma malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K= e0.693 d / △1/2
K: Shield weakened multiple
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Alaşım İntrakaviter Brakiterapi Koruyucu Sonuçlar Volfram

hareketli interovoid kalkanları özelliği prototip aplikatör ile birlikte bir S & S görüntüleme yöntemi kullanılarak, onlar bir klinik uygulanabilir geometride eser-ücretsiz görüntü setleri elde başardık. MR görüntüleri yeni bir tungsten alaşım oluşan kalkanlar bulunan bir hayalet uygulayıcının satın alındı. Eserler büyük ölçüde oval kap içinde bölgelerle sınırlı ve klinik ilgi bulundu. İkinci nesil A3 interovoid koruma için bu malzemeyi kullanır.

Eğer tungsten alaşım intrakaviter brakiterapi koruyucu hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. E-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved