ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Ücretsiz Radyasyon Koruma Kurşun

Ücretsiz Radyasyon Koruma Kurşun

iyonlaştırıcı radyasyon ve iyonlaştırıcı olmayan radyasyon olmak üzere radyasyonun en zararlıdır. Bu nedenle, radyasyon kendimizi korumak için, biz olağanüstü tedbirleri almak ve en az radyasyon azaltmak zorunda. Biz farklı türde sağlayabilir kurşunsuz radyasyondan korunma senin requirements.Chinatungsten ürün ürünleri gibi ürün her zaman en yüksek kalitede. Tungsten ağır alaşım bu, nikel ve demir az miktarda tungsten müteşekkil olan tamamen. Kurşunsuz bir radyasyon koruma klinik kullanım için tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj malzemesi olarak bir çok avantaj sunmaktadır:
tungsten alaşım
Ücretsiz Radyasyon Koruma Kurşun
- Çevre koşulları altında iyi korozyon dayanımı
- Düşük toksisite
- Üstün radyasyon zayıflama kurşun göre
- Kurşun çok daha yüksek mekanik özellikleri nedeniyle dirençli Hasar

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon kalkanı küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon bizi nitelikli tarafından sağlanan products.Lead ücretsiz radyasyon koruma ürünleri için uygun olmasının nedeni budur.

tungsten alaşım radyasyon kalkanı tasarımı esnasında, kurşunsuz radyasyondan korunma birden koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı
Ücretsiz Radyasyon Koruma Kurşun
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi
d: tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, tungsten alaşımı radyasyon yoğunluğuna bölünür, kurşunsuz radyasyon koruma ürünlerinin kalınlığı çevrilmesinden kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir koruma elde edilebilir.

Enternasyonalistlerin ve hasta perdeler tarafından oluşturulan radyasyon "gölge" bir bölge içinde kendi takım çalışması.
Hafif, esnek ve kurşunsuz radyasyondan korunma kalkanları her steril, tek kullanımlık örtü içine inşa edilmiştir.
Klinik çalışmalar hasta üzerinde doğrudan yerleştirilen zaman, RADPAD kadar doksan beş olarak yüzde zararlı dağılım radyasyon keser olduğunu göstermektedir. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı yaygın bazı alanlarda kullanılmaktadır.

yoğunluk alfa ve beta radyasyonu engellemek için önemli bir özelliğidir kalırken, kalınlık bir endişe azdır. plastik bir santimetre tungsten alaşımı radyasyon koruma olarak, alfa partiküllere karşı kağıt yarım inç kalkanlama için yeterlidir. Bazı durumlarda, kurşunsuz bir radyasyon koruma, yüksek atom sayısı ve yoğunluğu ile elemanların geçerken ikincil tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj üretir çünkü beta parçacıklarını durdurma etkisizdir. Bunun yerine, tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj yüksek enerjili p radyasyon ile başa çıkmak için etkili bir bariyer oluşturmak için de kullanılabilir. negatif yüklü beta parçacıkları gibi tungsten alaşım radyasyon kalkanı olarak yüksek yoğunluklu bir malzeme, vurduğunda, elektronlar engellenir, ancak kurşunsuz radyasyon koruma bariyeri korumak için tasarlanmıştır hedef aslında ışınlanmış olabilir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon kalkanı veya kurşunsuz radyasyon koruma ürünleri ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. ve bizim telefon numarası 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved
he products.Lead free radiation protection products provided by us is qualified.

During design of tungsten alloy radiation shielding, lead free radiation protection is calculated according to requirements of shield to abate the multiple shielding materials' thickness.

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı
Lead Free Radiation Protection
Formula: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: The tungsten alloy radiation shielding material of the half-value layer values
d: tungsten alloy radiation shielding thickness, with the half-value layer thickness of their units, you need to half-value layer thickness of the quality of translation into the thickness of the lead free radiation protection products, divided by the density of the tungsten alloy radiation shielding can be obtained.

Internationalists and their team work within a zone of radiation “shade” created by the patient drapes.
Light weight, pliable, and lead free radiation protection shields are built into each sterile, disposable drape. 
Clinical studies show that when placed directly on the patient, RADPAD cuts harmful scatter radiation by as much as ninety-five percent. Tungsten alloy radiation shielding is widely used in some areas.

While density remains an important characteristic for blocking alpha and beta radiation, thickness is less of a concern. A single centimeter of plastic is sufficient for shielding against alpha particles, as tungsten alloy radiation shielding is a half-inch of paper. In some cases, lead free radiation protection is ineffective in stopping beta particles because it can produce secondary tungsten alloy radiation shielding when passing through elements with a high atomic number and density. Instead, tungsten alloy radiation shielding can be used to form an efficient barrier for dealing with high-energy beta radiation. When negatively charged beta particles hit a high-density material, such as tungsten alloy radiation shielding, the electrons are blocked, but the target that the lead free radiation protection barrier is intended to protect can actually become irradiated.

Please do not hesitate to contact us if you have any question about tungsten alloy radiation shielding or lead free radiation protection products. Our e-mail address is sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. and our telephone number is 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved