ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyatör Kapağı

Tungsten Alaşım Radyatör Kapağı

Tungsten Alaşım Radyatör Kapağı

tıp bilimi şekilde geri ödemesi geliştirilmesi gibi, X-ışını radyasyonu, gama radyasyonu (enerjik elektromanyetik radyasyon), alfa parçacıklarının radyasyon gibi yeni bir sorun haline gelmiştir hayatımızda, daha fazla ve daha fazla radyasyon (helyum atomları) beta parçacıkları (vardır elektronlar) ve kozmik radyasyon, vb Tungsten alaşımlı radyasyon kap radyasyon bizi korumak. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı diğer malzemelerle tarafından yapılmış koruyucu daha iyidir.

Tungsten alaşım radyasyon koruyucu X ışınları ve gama ışınlarına karşı ideal bir üründür. tungsten alaşım radyasyon kalkanı çok yüksek yoğunluklu bize nitelikli tarafından sunulan perdeleme onların sertlik veya characteristics.Tungsten alaşım radyasyon koruyucu tungsten alaşım radyasyon etkinliğini ödün vermeden, koruyucu bileşenlerin fiziksel boyutu bir azalma sağlar, biz sağlayabilir tungsten alaşım radyatör kapağı ihtiyaçlarınızı olarak.

Aşağıdakilerden tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj olan

tungsten alaşım radyatör kapağı Tungsten alaşım radyasyon kalkanı
Tungsten Alaşım Radyatör Kapağı
Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu

Neden tungsten alaşım Radyatör Kapağı?

kurşun ve bor karbür, tungsten alaşım radyasyon kapağı gibi geleneksel radyasyon kalkanı malzemelerine göre küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. tungsten alaşım malzeme raidation koruma için uygun olmasının nedeni budur. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı da toksik-olmayan bir baş malzeme daha iyidir.

tungsten alaşım radyasyon kalkanı tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon kapağı birden koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı kazançlarının koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

tungsten alaşım radyasyon kapağının Şartname
Nükleer test ekipmanları
Nükleer santral koruyucu
Radyasyon koruyucu varil
İzotop üretim, ulaşım ve çevreleme
Acil durum müdahalesinde için Kişisel koruyucu ekipman
Büyük konteyner kontrol cihazları
Onkoloji İzotop ve hızlandırıcı tabanlı platformlar
Boru hattı muayene Gama
nükleer denizaltı savunma

tungsten alaşım radyatör kapakları

Eğer tungsten alaşım radyatör kapağı ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved