ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım multi-Yaprak Kolimatörleri

Tungsten Alaşım multi-Yaprak Kolimatörleri

bir izin kolimatör talebi malzeme yaprakları daha küçük zarar görmüş tungsten alaşımı malzemeden imal edilmiştir.

MLC sistemi MLC (Çok yapraklı kolimatör) birincil rolü (ışın cihazları sınırlayıcı) radyoterapi tedavileri için kullanılan lineer hızlandırıcılar kullanılan düzensiz el yapımı kurşun shield.Collimators değiştirmektir. Bu makineden çıkan radyasyonun ışın şekillendirme yardımcı oluşmaktadır talebi malzeme leaves.A kolimatör daha küçük hasar olan tungsten alaşımı malzemeden imal edilmiştir kolimatör bir beam.The yaprak maksimum alan boyutu sınırlayabilir 120 tungsten alaşım yaprakları.

Göre tungsten alaşım koruyucu Radyoaktif maddelerin etkisi, tungsten alaşım muti terk-kolimatör yaygın olarak tıbbi radyasyon teknolojisinde kullanılan .Tungsten alaşımlı yüksek yoğunluklu metal radyoaktif substance.Throughout gelişimi üzerinde koruyucu etkiye sahip olacağını yüksek yoğunluklu material.The çalışma show metal sanayi, nadir toprak metal tungsten alaşım daha yüksek yoğunluk, ancak, nadir toprak metal içeriği az var ve bu mining.With toz metalurji teknolojisinin sürekli gelişme zordur, tungsten alaşım üretim değil sorun. Bunun yanı sıra, özel ekonomik avantaj, coğrafi avantajı, performans avantajları alaşımlı tungsten ve yaygın olarak çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. MLC sistemi tıbbi endüstri kullanarak tungsten alaşım sadece bir yönüdür.


Tungsten alaşım bir sandviç düzenlemesi olabilir içinden veya nötronların durumunda sıkılmış birçok küçük delikler ile gelen ışınların en iyi malzeme opak - birçok katmanları arasında değişen ile (birkaç feet olabilen uzun Engin-X bakınız) nötron iletici malzeme ile nötron emici malzemeler (örneğin Gadolinyum). Bu basit bir şey, örneğin olabilir hava. mekanik mukavemet, sonra gerekirse veya alüminyum kullanılabilir. Bu döner montaj kısmını oluşturursa, sandviç eğimli olabilir. kolimatör eğriliği ve rotasyon yalnızca nötron bir enerji düz bir yol sunacak - Bu kolimasyon yanı sıra enerji seçimine izin verir. Sadece deliklere neredeyse paralel seyahat ışınları geçecek onlara-tüm diğerleri tungsten alaşım kolimatörlere vurarak absorbe edilecek yüzey veya bir deliğin yan bırakır. Bu ışınlar net bir görüntü üreten, tungsten alaşım kolimatör yapraklarda doğru yerde kaydedilmesini sağlar.

Chinatungsten Eğer herhangi bir soruşturma ya da soru varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, tungsten alaşım çok yapraklı kolimatör sunabilir sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, ya da telefonla 86 592 512 9696. Biz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunacak.

 

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved