ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>tungsten Alaşım

Tungsten Alaşım Şekilleri

Tungsten alaşım şekilleri Genellikle vb Farklı uygulama işleme zorluk, uygulama, maliyet göre seçilir ürünü farklı ihtiyaçları, işleme maliyeti de önemli bir faktördür seçme tungsten alaşım şekiller olduğunu.

Volfram en önemli özelliği sadece altın gibi aynı yoğunlukta (19.3g / cm3) yaklaşık 19.25g / cm3, onun yoğunluğu, çevre dostu, dayanıklı ve sert bir malzemedir. tungsten alaşım şekillerin ortak bir anlayış bunu demek, ama aslında farklı bileşen, üretim teknolojisi ve uygulamada, farklı ürün için çağırır.

Farklı içeriği Dayalı, tungsten alaşımı şekiller iki sınıfa iki fazlı (W-Ni-Fe ya da W-Ni-Cu) ve üç faz (B-Ni-Cu-Fe) ayrılabilir.

üretim teknolojisine göre, tungsten alaşım şekilleri, sinterlenmiş ürünler ve bitmiş ürünlerin iki türü vardır. Sinterlenmiş ürünler daha fazla işleme olmadan onlar vardır; Bunun aksine, işlenmiş parlatma vb yoluyla biçimleridir

sinterlenmiş çubuk bitmiş çubuk

Tungsten alaşım şekiller aynı zamanda ürün, manyetik olup olmadığına göre bölünebilir. Manyetize ürün bazı çok sağlık için yararlı olabilir manyetize edilebilir gibi: manyetik tungsten bilezik, manyetik tungsten kolye ve. Diğer durumlarda, manyetik tungsten alaşım formları, tehlikeli, havacılık ve örneğin birkaç elektron uygulamalarıdır.

tungsten alaşımlı çubuk   tungsten alaşım formlarıtungsten-alloy-rod

Çünkü bir yoğunluğa iki kez çelik ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır da çok yüksek bir erime noktasına sahip ve var. Tungsten alaşım şekilleri yaygın eritme, aydınlatma, tıbbi tedavi, dekorasyon, askeri, uzay ve havacılık, vb kullanılır

tungsten alaşım şekiller En popüler sınıflandırma uygulama başına olduğunu. tungsten ağır alaşımları çubuklar için önemli uygulamalar çoğu, kontrol ya da bir şekilde ağırlığı dağıtmak için kullanılan çok yüksek yoğunluğuna dayalı, genellikle radyoaktif maddelerin, X-ray, ve tıbbi cihazlar için radyasyon koruma, kaynak tutucu kullanılan ekstrüzyon vb gibi Tungsten ağır alaşım tuğla askeri uygulamalarda parçalar için imal edilebilir parçalar, ölmek ya da bazı denge ağırlıkları. ağır alaşım levha yaygın olarak spor malzemeleri, karşı ağırlık ürünleri, tıbbi malzeme, vb en sık kırılgan olabilir% 99,99 saf tungsten, olarak verilir çubuk şeklinde tungsten gibi alanlarda, kullanılan tungsten. Tungsten ağır alaşımlı çubuklar freze uzantıları, bağlarına, araç sahipleri, taşlama quills ve sıkıcı barlar için kullanılır. Ağır alaşım topları silah mermi kullanılan tungsten granül, terazi ve prefabrik parçaları, av mühimmat delici zırh.

tungsten alaşımlı levhaağır alaşım topu tungstentungsten alaşım yüzük

Eğer tungsten alaşım şekillerde herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım imalatı Süreci | Tungsten Alaşım Uygulama | Tungsten Ağır Alaşım Rod
Chinatungsten Group:[ChianTungsten] [Tungsten News] [Tungsten] [Molybdenum Products] [Tungsten Copper] [Tungsten Ore] [Tungsten Oxide] [Tungsten Powder] [Tungsten Metal] [Tungsten Wire] [Tungsten Heater] [Tungsten Bar] [Tungsten Dart]
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved