ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Radyasyon Koruyucu Malzeme

Radyasyon Koruyucu Malzeme

Metalik biçim ve tungsten bileşikleri tungsten ve tungsten alaşım tungsten ağır alaşım radyasyon kalkanı çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Onların yüksek yoğunluklar bir tungsten ağır alaşım birincil ihtiyacını karşılamak radyasyon kamuflaj malzemesi ve bazı tungsten radyasyon kamuflaj uygulamasında, tungsten yüksek atom numarası da önemlidir. tungsten çalışmış olabilir hangi ile kolaylığı katma değer taşımaktadır. Radyoaktif malzemeler için konteyner tungsten ağır alaşım radyasyon kamuflaj genellikle metal tungstendir. laboratuarlarında ve hastanelerde radyoaktif maddeler genellikle normalde sac tungsten ile kaplı odalarda yüklü tungsten tuğla ve X-ışını makineleri duvarın arkasında bir güvenlik pozisyondan uzaktan kumanda tarafından işlenir.

Öncülük

Nükleer endüstride kurşun metal ana rolü reaktörün dışına kaçmak için radyasyon kaçınmaktır. Bu temelde, nükleer sürecin sırasında üretilen zararlı radyasyonlar için bir kalkan görevi görür.

bor karbür
Bor karbür, yüksek erime noktasına (bor karbür ℃), süper sertliği 245, düşük yoğunluğa sahiptir (2,529 / cm3) ve kararlı kimyasal özellikleri, tungsten ağır alaşım radyasyon kalkanı vb aşınmaya dayanıklı malzemeler, mühendislik seramik ve havacılık malzemeleri, uygulanan nükleer teknoloji ve bor karbür gelişimi, insanlar bor termal nötron, düşük enerji ikincil radyasyon üretilen, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve, radyasyon .so insanlara direnç nükleer reaktör olarak karbür bor için daha fazla dikkat ve yüksek emme kapasitesine sahiptir bulundu materials.Tungsten radyasyon kalkanı ürünlerini koruma nükleer tungsten ağır alaşım radyasyon bizim liderimiz ürünleri.

Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu Malzeme

tungsten radyasyon koruyucu-malzemeler Nükleer Sınıf-Bor-Karbür-Pellet
Tungsten radyasyon kamuflaj-01 Tungsten radyasyon kamuflaj-02 Tungsten radyasyon kamuflaj-03
Chinatungsten imalat ve tungsten ağır alaşım radyasyon kalkan ve diğer tungsten ağır alaşımlı ürünler sunan uzmanlaşmış, herhangi bir soruşturma sıcak e-posta tarafından kabul edilecektir sales@chinatungsten.com veya telefon ile 0086 592 5129696.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved