ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Gemi Kalkanı

Tungsten Alaşım Gemi Kalkanı

Biz müşterilerimize en iyi kalite sağlayarak sektöründe övgüye niş elde ettik tungsten alaşım damar kalkan temelde radyasyon maruziyeti ellerin özellikle kısmi vücut dozunu azaltmak için ilaç endüstrisinde kullanılır. Bu gemi tam set uluslararası standartlara uygun olarak en kaliteli tungsten alaşım kullanılarak üst çentik teknikleri yardımı ile üretilmiştir. Buna ek olarak, bu sağlar tungsten alaşım damar kalkan müşterilerine, nominal fiyatlarla çeşitlendirilmiş özelliklerde.

Tungsten alaşım damar kalkan yaygın, nükleer alanda uygulanan ve aynı zamanda tanıda mühürsüz radyoaktif kaynakların olarak kullanılan terapi vb Biz sahip gelişmiş üretim ekipman ve high-end teknik kapasite ve mükemmel bir kalite yönetim sistemi ve biz yüksek kaliteli tungsten sunabilir sağlamak alaşım damar müşterilerimize shied.

 

Aşırı bakım üst çentik kalitesi olarak ortaya çıkmaktadır sağlamak için tungsten alaşım damar kalkan üretimi sırasında alınır. Yaygın, endüstriyel nükleer ve tıbbi, sunulan ürün gama ışınları ve nedeniyle yüksek yoğunluklu ve yüksek atom numarasına x-ışınlarına karşı koruma için etkili bir konteyner dahil olmak üzere birçok radyasyon koruma uygulamalarında kullanılmaktadır. bize sağladığı tungsten alaşım tam modern tekniklerin yardımıyla mükemmel kalitede tungsten kullanımı yaparak teknik uzmanların kıç gözlem altında üretilmektedir. Bizim değerli müşterilerine maliyet-etkin fiyatlarla bizden bu tungsten alaşım damar kalkanı boşuna.

 

Tungsten Alaşım Gemi Kalkanı Özellikleri:

Nihai çekme mukavemeti

Sağlamlık

korozif, anti

sıcaklık dayanımı

kesin Boyutlar

Yüksek ısıl direnç

 

Chinatungsten imalat ve tungsten alaşım damar kalkan sunan uzmanlaşmış, herhangi bir soruşturma sıcak e-posta tarafından kabul edilecektir sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon ile 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved