ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Çevre

Tungsten Alaşım Çevre

Volfram ticari ve askeri mühimmat imalatı dahil olmak üzere birçok endüstriyel ve askeri uygulamalarda, bir metaldir. Yaygın olarak kullanılmasına rağmen, tungsten potansiyel çevresel etkileri esasen bilinmemektedir. Tungsten alaşım ortamı çevre koruma için sıcak bir konudur. Bu çalışma partikül ve tungsten çözünür formlarının çevresel etkilerini ele ve küçük bir ölçüde belli tungsten alaşım bileşenleri, bazı cephane formülasyonlarında mevcut. tungsten tozu çözünmesi önemli ölçüde topraklarda acidifies. kütle bazında% 1 'den daha yüksek oranlarda topraklar ile karıştırılır tungsten tozu, bakteriyel bileşenin önemli bir kısmı ve mantar biyokütle artışı ölümüyle sonuçlanan toprağın mikrobiyal topluluklarda tetikleme değişir. Ayrıca kırmızı solucanlar ve bitkilerin ölümü neden olur. Bu etkiler toprak asitlenme tungsten çözünme esnasında meydana gelen ilişkili görünmektedir. Çözünmüş, tungsten türleri önemli ölçüde 89 mg L-1 bir tungsten ortam konsantrasyonu için kadar 38% 'si ile mikrobiyal verimi azalır. 10-5 mg L-1 gibi düşük çözünür tungsten konsantrasyonu, stres proteinlerinin üretimine muhtemelen ilgilidir% 8 biyokütle üretiminde bir azalmaya neden olur. Bitki fotosfere tungsten bir zenginleştirme görülmektedir iken Bitkiler ve solucanlar önemli miktarlarda toprak tungsten iyonları sürebilir. Bu sonuçlar gıda zincirine sokulabilir bileşikleri tungsten ve tungsten Kirletilmiş alanların temizlenmesine yönelik fotoğraf iyileştirme tabanlı teknolojilerin geliştirilmesi olasılığını akla bir gösterge sağlar.

2000 ppm gibi yüksek Rusya'nın seviyelerinde etrafında bir cevher-alayı bitki tespit edildi, ancak çok küçük bir tungsten, bunun için analiz edilmiştir çiy topraklarda tespit edildi. doğal sularda elemanın konsantrasyonu son derece düşüktür.
tungsten çeşitli mineraller vardır; En önemli sığınak ve volfram vardır. Ana madencilik alanında dünyanın arzının fazla üçte ikisini oluşturmaktadır bugün Çin vardır. Aktif tungsten madenleri ile diğer yerler Rusya, Avusturya, Bolivya, Peru ve Portekiz bulunmaktadır. Dünya üretimi yılda yaklaşık 40.000 ton olup rezervlerinin yaklaşık 5 milyon ton olduğu tahmin edilmektedir. Tungsten da geri dönüşümlü ve talebin% 30 karşılamaktadır.

Çevre tungsten Etkileri
hayvanlara tatbik tungsten metal tozu tamamen etkisiz değil çeşitli çalışmalarda gösterilmiştir. Bir çalışmada hareketi, titreme, dispend ve kilo kaybı koordinasyonunda anoreksi, kolik, muzdarip tungsten ağızdan veya damardan tedavi edilen kobay bulundu. Bu ürün çevre için tehlikeli olması beklenmemektedir. Spesifik ekotoksisite veriler, bu ürün için kullanılabilir. dost tungsten alaşım ortamı daha ve halkın daha popüler.

Uzun yıllar boyunca, kurşun ve uranyum yaygın mühimmat üretiminde fonksiyonel, maliyet-etkin ve güvenilir bir seçenek olarak kullanılmıştır. İlk kullanımda getirdiğinde, bilim adamları bu maddelerin çevresel etkileri hakkında çok az şey biliyordu. Seyreltilmiş uranyum genellikle büyük kalibreli mühimmat orta (hedef nüfuz kinetik enerji kullanır) penetrators kinetik enerjinin kurucu olarak görüldü. En sık küçük silah mühimmatı kullanılan kurşun, aynı zamanda benzin, lastik, boya ve baskı malzemeleri gibi ev ürünleri çeşitli bulduğu anda oldu.

Sadece bilim adamları bu malzemelerin çevreye ciddi tehditler oluşturmaktadır ortaya kullanım onlarca yıl sonra oldu. arama mühimmat bileşenleri bir "yeşil" alternatif oldu.

Geniş analizi, tungsten (W) test küçük silah mühimmatı kurşun için bir yedek olarak, mineral ve diğer bileşikler biçiminde var olan bir doğal olarak oluşan bir öğe elde edilmiştir. Tungsten, çevre açısından su içinde nispeten erimez ve toksik olarak kabul edildi. Ayrıca, tungsten esaslı mühimmat aynı gerçekleştirilen ve alternatifler kurşun maliyetleri benzerdi.

Yeşil mühimmat için ideal bir çözüm gibi görünüyordu. Savunma (DoD) Yeşil Mühimmat Programı Bakanlığı aracılığıyla, askeri mermi kurşun çekirdek tungsten kompozit ile değiştirildi. DoD aynı zamanda yeşil teknolojisindeki gelişmeler katkıda sırasında kontaminasyonu iyileştirilmesinde milyonlarca dolar tasarruf umuyordu.

Ancak, tungsten yıllar süren kullanımdan sonra, Savunma Bakanlığı malzemenin potansiyel çevresel etkilerini yeniden değerlendirmek seçti. Stevens Institute of Technology araştırmacılar, başlangıçta düşündüğümüz gibi tungsten olarak "yeşil" olmadığını büyüyen bir endişe tespit ve gelişmiş çevre koruma ve DoD gereksinimleri kooperatif peşinde yararlı olabilir nasıl araştırmaya başladı.

Bu endişe yanıt olarak, Profesörler Christos Christodoulatos ve çevresel sistemler için merkezi Washington Braida sonuçta tarafından mühimmat yaşam döngüsü çevresel etkileri ve maliyeti en aza indirmeyi tungsten bazlı mühimmatın belirli niteliğini tespit etmeye ve hedefleyen bir kitlesel araştırma çaba üstlendik DoD üçlü alt satırında araştırma: misyon, çevreyi ve toplumu.


Eğer tungsten alaşımları herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Savunma için tungsten alaşımları| Volfram alaşımları Altın Değişiklik|
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved
otoxicity data is available for this product. Tungsten alloy environment friendly is more and more popular of public.

For many years, lead and depleted uranium were commonly used as a functional, cost-effective, and reliable choice in the manufacturing of munitions. When first brought into use, scientists knew little about the environmental effects of these materials. Depleted uranium was typically seen as constituent of kinetic energy penetrators (which uses kinetic energy to penetrate the target) in medium to large caliber munitions. Lead, most frequently used in small arms ammunition, was at that time also found in a variety of household products such as gasoline, rubber, paint, and printing supplies.

It was only after decades of use that scientists revealed that these materials pose serious threats to the environment. The search was on for a "green" alternative in munitions components.

Extensive analysis resulted in the testing of tungsten (W), a naturally occurring element that exists in the form of minerals and other compounds, as a replacement for lead in small arms ammunition. Tungsten was considered to be environmentally benign, relatively insoluble in water, and nontoxic. Furthermore, tungsten-based munitions performed the same and were similar in costs to lead alternatives.

It seemed to be the ideal solution for greener munitions. Through the Department of Defense's (DoD) Green Ammunition Program, the lead core in military bullets was replaced with tungsten composites. The DoD hoped to save millions in remediating contamination while at the same time contributing towards advancements in green technology.

However, after years of tungsten use, the DoD chose to re-evaluate the material's potential environmental impact. Researchers from Stevens Institute of Technology identified a growing concern that tungsten was not as "green" as initially thought, and began investigating how a cooperative pursuit of improved environmental protection and DoD requirements may be beneficial.

In response to this concern, Professors Christos Christodoulatos and Washington Braida of the center for environmental systems have undertaken a massive research effort aimed at identifying the specific nature of tungsten-based munitions and ultimately at minimizing the life-cycle environmental impacts and cost of munitions by researching the DoD's triple bottom line: mission, environment, and community.


If you have any interest in tungsten alloys, please feel free to contact us by email: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or by telephone:86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Savunma için tungsten alaşımları| Tungsten Alloys Gold Substitution|
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved