ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon Odaklama Halkası

Tungsten Alaşım Radyasyon Odaklama Halkası

Yüzük Odaklama tungsten alaşım radyasyon nedir?

konu film veya CCD keskin görünür böylece lensi ayarlamak için kullanılan odaklanma halkası. En kameralar şimdi bazı manuel netleme (MF) ve bazı nispeten keskin sonsuza yaklaşık 1.5 metre şeyleri sağlayan sabit bir odak (F) lense sahip, otomatik odaklama (AF) var. Birkaç kameralar motorlu kullanarak, manuel yöntem bir güç odağı (PF), var odaklanma halkasını tungsten alaşım radyasyon. iyi bir tutuş sağlayan bir halka ile Lensler tungsten alaşım radyasyon ayarlamak ve manuel odaklama kolay odaklanma halkası olun. Biz bize nitelikli tarafından sunulan şartları ve tungsten alaşım radyasyon odaklama halkası olarak tungsten alaşım radyasyon odaklama halkasını sağlayabilir.

Düşük maliyetli objektif bir tungsten alaşım radyasyon odaklama halkasını yok. çok temel fotoğraf makinelerinde bulunan. Lens yaklaşık üç metrelik bir mesafeye ayarlayın ve yaklaşık bir her şeyi ve sonsuz bir buçuk metre getirmek için alan derinliği üzerine inşa edilmiştir. kalitesi her zaman ayarlanabilir focusing.Tungsten alaşım radyasyon odaklanma halkası sağlığımız için iyidir olan bir lens üzerinde bir uzlaşmadır.

Bir optik cihaz eski kameralar yerleşik veya ek olarak ilave edilir. Bu iki bakış açılarını karşılaştırarak konu mesafe çalışmak için kullanılır. Bir çift resmi görmek ve görüntüler daha sonra odaklama halkası transfer edilebilir bir mesafe okuma verir birini oluşturacak kadar lensleri ayarlayın.

odaklanma halkasını tungsten alaşım  odaklanma halkasını tungsten alaşım radyasyon

Bildiğimiz gibi kullanıldığında, tüm mikroelektronik radyasyon var. tezler ürünlerin dayanıklı radyasyon için, biz bunu önlemek için tedbirler korumak zorunda. Tungsten alaşımları odaklanma halkasını tungsten alaşım radyasyon için iyi bir seçenek olduğunu. Geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşım radyasyon odaklama halkası mükemmel değer sağlar. Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. İnsanlar halka özelliklerini odaklama tungsten alaşım güvenilir radyasyon yararlanılmaktadır.

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon yalıtma küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. yüksek yoğunluklu alaşımlı aynı ağırlıkları tungsten alaşım radyasyon kalkanı at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
tungsten alaşım radyasyon koruyucu ağırlığı belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon kalkanı raidation için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi
d: tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, tungsten alaşımı radyasyon koruma yoğunluğuna bölünmesi ile tungsten alaşımı radyasyon koruma kalınlığı çevrilmesinden kalitesi yarı değer tabaka kalınlığı, gerek elde edilebilir.

Eğer halka ve tungsten alaşım radyasyon zırhlama odaklama tungsten alaşım radyasyon ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. E-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved