ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Kaynak Rod Tungsten Alaşım

Kaynak Rod Tungsten Alaşım

Tungsten Alaşım Kaynak Teli Giriş

Tungsten alaşım kaynak çubuk Bu metaller arasında, en yüksek erime noktasına sahip olduğu için gaz tungsten ark kaynağı (GTAW) kullanılan 3,422 ° C (6192 ° F) 'de, tungsten alaşımdan yapılmıştır. (Burn-off denir) bazı erozyon meydana gelebilir rağmen bir sonucu olarak, tungsten alaşım kaynak çubuk, kaynak esnasında tüketilen değildir. Zemin tungsten alaşım kaynak çubukları düzgün bir boyuta öğütülmüş ve cilalı bir yüzeye sahip olan ise onlar ısı iletimi için onları en iyi yapan, temiz bir yüzey veya kimyasal temizlemiş bir zemin kaplama temiz bitirmek, ya olabilir. kaynak çubuğunun çapı 0.5 ila 6.4 milimetre (0.02 0,25) değişebilir, ve bunların uzunluğu 75 610 milimetre (24, 3.0 olarak) arasında olabilir.

Kaynak Faydaları için tungsten alaşım Kaynak Rod seçilmesi

senin Gaz Tungsten Ark Kaynağı (GTAW) ve Plazma Ark kaynağı işlemleri için maliyetleri düşürürken uygun tungsten alaşım kaynak çubuk seçilmesi büyük ölçüde kaynak kalite ve verimliliği artıracaktır. yüksek kaliteli tungsten alaşım malzeme seçimi: ark zaman ve küçültülmüş kirlenme ile daha iyi kaynak kalitesini artırmak için kolaydır.

Kaynak Rod Tungsten Alaşım hakkında bazı Resimleri

tungsten alaşım kaynak çubuk tungsten alaşım kaynak çubuk

Gaz Tungsten Ark Kaynağı Giriş


Ayrıca tungsten asal gaz kaynağı olarak bilinen gaz tungsten ark kaynağı (GTAW), kaynak üretmek olmayan bir sarf tungsten alaşım kaynak çubuk kullanan bir ark kaynak işlemidir. otojen kaynak olarak da bilinen bazı kaynak, buna ihtiyaç olmasa da, kaynak bölgesi bir koruyucu gaz (argon gibi bir soy gaz) atmosferik kirlenmeye karşı korunması ve bir dolgu malzemesi, normal olarak kullanılır. Bir sabit akım kaynağı besleme plazma olarak bilinen yüksek ölçüde iyonize edilmiş gaz ve metal buharının kolonu boyunca yay boyunca gerçekleştirilir enerji üretir.

Gaz Tungsten Ark Kaynak operasyontungsten alaşım kaynak çubuk
               kaynak bölgesi için kaynak gaz tungsten ark

Eğer tungsten alaşım kaynak çubuk hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefon ile: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved