ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Diğer tungsten Alloy Products

Diğer tungsten Alloy Products

tungsten alaşım

Tungsten Alaşım Ürünleri Fiziksel Özellikleri

Tungsten Alaşım Karşı

Konvansiyonel tungsten alaşım ürünleri benzersiz bir özellik kombinasyonu sergiler. aşağıdaki gibi düzgün işlenmiş malzemeler özel özellikleri bir arada gösterir:

*Yüksek Yoğunluklu

Bu nedeni olduğunu tungsten alaşım ürünleri denilen tungsten ağır alaşımları. Nedeniyle tungsten alaşım ürünlerin özel fiziksel özellikleri, geleneksel ağır alaşımları tungsten içeriği 90 98 ağırlıkça yüzde değişir ve (16.5 ve 18.75 g / cc arasında) yüksek yoğunluklu nedeni budur. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.

*Yüksek erime noktalı

saf formda, tüm metaller arasında, tungsten, en yüksek erime noktasına (3,422 ° C, 6192 ° F) ve yüksek gerilme mukavemeti (1,650 ° C, 3000 ° C üzerindeki sıcaklıklarda) düşük bir buhar basıncına sahiptir.

*küçük Hacim

Tungsten Alaşım Karşı

Geleneksel kurşun balıkçılık ağırlıkları daha küçük yüksek yoğunluklu yapmak tungsten alaşım ürünleri balıkçılık platin / ağırlıkları. Çünkü onun küçük boyutta bir kurşun platin ile daha tungsten platin ile çok daha az yukarı asılacaktır.

*mükemmel sertlik
Tungsten ağır alaşımları kurşun daha zordur. Bu balık jowl içinde sıkışmış olmayacak. Yani şekil uzun muhafaza edilecektir.

*Üstün Aşınma Direnci

kükürt korozyon yağ geri kazanım ekipmanı direnç giyen ağır alaşımlar, Volfram CO2, H2S, Cl- korozyon ortamlarında yüksek konsantrasyonlarda mükemmel giyen direncine sahiptir.

*Yüksek nihai çekme mukavemeti

Gerilme direnci ve nihai çekme mukavemeti sünek yetmezliği veya kırlgan parçalanma şekilde çekme yetmezliğine yol açan germe stresinin bir sınır durumudur. Çekme mukavemeti gerçek stres veya mühendislik stres ya da alıntı yapılabilir.

* Yüksek Süneklik

tungsten ağır alaşımları iyi süneklik için, sık sık zırh delici ve zırh patlayan kullanılan geniş ilgi gördü.

* Yüksek Sıcaklık Direnci

yüksek sıcaklık dayanımı ile ortak vakum difüzyon bağlama ekipmanı kullanılarak hazırlanan ve eklem yapısı matrisinin Cu-Ni alaşımı üzerinde dağıtmak güçlendirme evreleri gibi Nb-Ni metal bileşiklerden oluşur edildi. Optimum parametreler zaman 50dakika, bağlama basıncı 7.5MPa yapıştırılması ve hız 5K / dak soğutma, yapıştırma sıcaklığı 1403K olarak elde edilmiştir.

* Düşük Buhar Basıncı

(Normal kaynama noktası olarak da bilinir) tungsten ağır alaşımları atmosfer basıncında kaynama noktası, buhar basıncı, ortam atmosfer basıncı eşit olduğu sıcaklıktır.

* Sorunlu ücretsiz ve Toksik olmayan ve Çevre Dostu

Tungsten alaşım ürünleri, çevre dostu ve daha zehirli kurşun ağırlıklar çevresel tehlikeler olarak etiketlenmiş değiştirmek için kullanılan bir idealdir.

* Mükemmel Termal Stabilite

Ağır alaşım 'Mükemmel termal ve oksidasyon kararlılığı karbon kalıntısı oluşturmak üzere alt eğilimi olan uygulamaların daha geniş bir sıcaklık aralığı sağlamak için olanak tungsten

* Yüksek Isı Direnci

HL serisi sadece 200ºC aşağısında çözücü kurutulmasıyla güvenilir yüksek film oluşturan yüksek ısıya dayanıklı kaplama malzemesidir. Bu film, mükemmel esneklik, tokluk ve düşük savaş sayfaya göre elektronik parçalar ve yarı iletken cihazlar çeşitli için uygundur.

* Peki İşlenebilirlik

, Nikel, bakır ve demir gibi elementler içeren ağır alaşım, tungsten çeliğe benzer mühendislik özelliklerine sahip alaşımlar bir dizi üretmek, makine nispeten kolay ve kaplama ya da korozyon korumasını geliştirmek için boyanabilir.

* Güçlü Rüzgar Direnci

tungsten yüksek yoğunluklu olarak, tungsten alaşım balıkçılık platin kolay balıkçılık yapar. Bu son derece hassas ve aslında alt sizin yem vb fırça, kayalar, çamur gibi, içine darbeleme ne yapılır ve ne "hissediyorum" yardımcı olabilir

* İyi Korozyon Direnci

Korozyon direnci kükürt kavanoz mandrel; kimin korozyona dayanıklı ve Aşınma direnci uluslararası ileri düzeye ulaşmıştır salmastra kutusu ve diğer ürünler,

* Yüksek Radyasyon Adsorpsiyon Yeteneği

Aynı ağırlıktaki, tungsten alaşım ürünleri 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. ağırlık, belli daha yoğunluğu ve zaman kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir.

* Minimum Ekstrüde Metal Pikap

Tungsten alaşımı toz metalurji teknikleri ile üretilen yüksek yoğunluklu maddeler, tungsten temelli malzeme ve yaygın olarak minimum kalıptan çekilmiş bir metal pick-up metallerin ekstrüzyon kalıplar kullanılmaktadır.

* Yüksek Darbe Direnci ve Çatlak Direnci

stresli zaman malzeme bilimi ve metalurji, darbe dayanımı kırık bir malzemenin dirençtir. Bu malzeme kırılması önce emebilir hacim başına enerji miktarı olarak tanımlanır.

bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Volfram Plastik| Volfram Kauçuk| Volfram Naylon
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved