ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Konut Koruyucu Radyasyon

Tungsten Alaşım Konut Koruyucu Radyasyon

Tıp bilimi bu yüzden ödenmesi gelişmekte olduğu gibi, hayatımızda, daha fazla radyasyon, X-ışını radyasyon, gama radyasyonu (enerjik elektromanyetik radyasyon), alfa parçacıklarının (helyum atomu) beta parçacıklarının radyasyon (as yeni bir sorun,: orada haline gelmiştir Hangi elektronlar) ve kozmik radyasyon, vb

Hasta ve meme vb kanseri, cilt kanseri, mükemmel bir radyasyon emici orta Tek tip kötü gerekli olduğu gibi iyonlaştırıcı radyasyonun zararlı etkilerinden,: güvenli diğer insanları korumak için. Tungsten alaşım gövde koruyucu radyasyon Daha fazla ve daha popüler.

Tungsten alaşım X-ışınları ve gama ışınlarına karşı koruma için idealdir. Tungsten alaşım koruyucu gövde Radyasyon (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun) çok yüksek yoğunluklu Onların sertlik veya koruyucu özellikleri etkinliğini ödün vermeden, koruyucu bileşenlerin fiziksel boyutu bir azalma sağlar.

Geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşımları mükemmel değer sağlayın. Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlamak olabilir! Kurşun aksine, böylece özel elde etmek için ihtiyacı ortadan kaldırarak yönetim maliyetlerini azaltmak edeceğiz lisans-gerekli değil.

Tungsten Alaşım Konut Koruyucu Radyasyon Tungsten Alaşım Konut Koruyucu Radyasyon
Tungsten Alaşım Konut Koruyucu Radyasyon Tungsten Alaşım Konut Koruyucu Radyasyon

Tüm dünya genelinde Müşteriler tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanarak. Kendinizi korumak için gerekiyorsa, hasta ya da aşırı radyasyonun zararlı etkilerinden ekipman, bize gel!

Bizim bitmiş ürünler makine parçaları ya da kısa çubuk, yuvarlak çubuk ve dikdörtgen bloklar olarak mevcuttur.
Günümüzde, cep telefonu ve daha popüler, ama cep radyasyon dikkate değer bir sorun olur. cep telefonlarından yayılan radyasyonun tip elektromanyetik radyasyondur. Onlar yapmak ve aramaları cevaplamak için radyo frekansı (RF) dalgaları kullanır Çünkü mobil hediyesi. dozlar çok küçük olduğu kabul edilmektedir: emisyonları düşük güç (kısa menzilli) gibi. Bununla birlikte, sentez dalgalarına maruz kalma azaltabilir hangi yolları vardır. Orada radyasyon çeşitli türleri vardır ama biz atomlar, nötron ve protonların fiziğine almazsınız. Mobil radyasyon çoğu uzman bir konu olmuştur vücut önlemek için.

Tungsten alaşım koruyucu gövde Radyasyon yüksek enerjili radyonükleidlerin büyük miktarlarda yönetmek için tasarlanmıştır. Uygun bir kolu herhangi bir kullanıcı ve prosedürler için en uygun açıya pencerenin hızlı ayarlanmasını sağlar. altıgen şekilli girinti ile özel bir plaka tek elle yükleme ve onaltılık şeklinde dipleri birleştirilerek doz domuz boşaltma kolaylaştırılması için taban üzerine monte edilir.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten Nükleer Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved