ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Plazma Hızlandırıcı Koruyucu

Tungsten Alaşım Plazma Hızlandırıcı Koruyucu

Plazma Hızlandırıcı Koruyucu Nedir?

Hızlandırıcılar sadece bir kaç geniş türleri vardır. Birincisi, onlar daha hafif partiküller (elektron ve pozitron) ya da (örneğin proton ve antiprotonlar gibi) ağır olanlar ya itmek. İkincisi, düz bir çizgi boyunca ya da bir dairesel halka etrafında birçok yörüngelerde tek pasajda parçacıkları hızlandırabilir. Bu tür enerjiler, elektron ve pozitron düz bir çizgide hızlandırılmış gerekir; bir halka bunları hızlandıran bir işlem olarak adlandırılır senkrotron radyasyonu aşırı enerji kaybı olmasına neden olur.

Bir plazma hızlandırıcı, hızlandırıcı yapı için rol plazması ve iyonize gaz tarafından oynanır. Gaz ile başlamak bozuldu çünkü yerine bir sorun olma, elektrik arıza tasarımının bir parçasıdır. Toz kaynak mikrodalga radyasyon değil ama lazer ışını veya yüklü bir parçacık demeti ya olduğunu. Bu nedenle, radyasyon bir sorun haline gelir. radyasyondan korumak için çok önemlidir. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı Plazma hızlandırıcı için oldukça gereklidir. bize sunduğu tungsten alaşım ışınım koruyucu nitelikli.
tungsten alaşım plazma hızlandırıcı koruyucu
Tungsten alaşım radyasyon kalkanı

Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu Plazma Accelerator için uygundur mı

ağır yoğunluk ama küçük kapasitesine bağlı olarak, tungsten alaşım malzeme daha popüler plazma hızlandırıcı radyasyondan vücudu korumak için koruyucu tungsten alaşım ışınımsal yapmak için kullanılacak olan. kurşun ile karşılaştırıldığında, tungsten çok daha küçük ama yüksek radyasyon emilimi için çok yararlı ağır yoğunluğuna sahip olduğunu. O kurşun daha fazla% 60 daha yoğun olduğu, bu arada, mükemmel işlenebilirlik, iyi korozyon direncine sahiptir. En önemli şey tungsten malzeme çevre dostu olmasıdır.
tungsten alaşım plazma hızlandırıcı koruyucu
Tungsten alaşım radyasyon kalkanı

Chinatungsten Volfram alaşımları Plazma Hızlandırıcı Ekranlama Teklif Can

Biz tungsten alaşım radyasyon kalkan ve radyasyona karşı plazma hızlandırıcı koruyucu olarak kullanılan diğer ürünler sunabilir. aşağıdaki bakın tungsten alaşımları plazma hızlandırıcı koruyucu resim:

tungsten alaşım plazma hızlandırıcı koruyucu ağır alaşım plazma hızlandırıcı kalkan tungsten
tungsten alaşımları plazma hızlandırıcı koruyucu
tungsten alaşım radyasyon kalkanı

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun ve bor karbür, küçük kapasiteli, mükemmel yoğunluğunu sağlamak koruyucu tungsten alaşım ışınımsal gibi geleneksel radyasyon koruyucu malzemelerin karşılaştırıldığında. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. ağırlık, belli daha yoğunluğu ve zaman kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım ışınımsal kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. tungsten alaşım ışınım koruyucu malzeme radyasyon koruma için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı sırasında, birden çok koruma malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı kazançlarının koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon kalkanı ve diğer tungsten alaşım ürünleri hakkında herhangi bir soruşturma varsa, temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com,yada ara 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved