ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Tıbbi Radyasyon Koruyucu Klip

Tungsten Alaşım Tıbbi Radyasyon Koruyucu Klip

Tungsten alaşım medikal sektöründe yaygın olarak uygulanabilir tıbbi radyasyon kalkanı klibi. Bu klip ilerleyen teknolojinin uygulanması ile üretilmiştir ve kullanarak kalite uluslararası kalite standartlarına bağlılık içinde tungsten test edilmiştir. kalite odaklı bir firma olmak, bu tungsten Tıbbi Radyasyon Koruyucu Klip müşterilerin sonunda kalite ve dayanıklılık sağlamak için farklı parametreler üzerinde incelenir.

Özellikler:

Kolay kurulum

sağlam tasarım

kesin ölçüler

pas direnci

% 90 W en esnek ve derhal işlenebilir değerlendirmedir. Normal uygulama aralıkları cıvata ayarı ve radyasyon korunması için barlar tekme, uçuş ve havacılık ticari işletmeler, krank mili ve otomatik dişli oto için dengeleyici ağırlık içermektedir.,

% 92.5 W normalde segmentleri korumak yorucu bar ve cihaz Shanks ve ilave radyasyon güvenli gab oluşturmak için kullanılır.

Boyut eşitleme veya karşı ağırlık ağırlıklarının konumunda bir bileşeni olduğu% 95 B düzenli bağlanır. Bu normalde ancak küçük bir hacme önemli kalınlığa sahip parçaların olmalıdır. Farklı uygulamalar radyasyon kalkanları ve x ışını veya gama ışını barlar kolimatörlere içermektedir.

tungsten Ni-Fe raptiye bileşiklerinin yoğun ve tedavi görüntüleme endüstrisinde koruyucu radyasyon için tercih değerlendirmedir.

Eğer tungsten alaşım iPad radyasyondan korunma ve tungsten alaşım radyasyon kalkanı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved