ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Volfram Film

Volfram Film

tungsten filmi nedir?

tungsten filmler tungsten ışığı altında insanlar tarafından algılandığı şekliyle fotoğraf doğru renkleri göstermek için tasarlanmış; daha zamanki renkli filmler güneş veya elektronik flaş doğrudan ışık altında doğru renkler üretmek için dengeli "günışığı filmleri" vardır. tungsten filmi Kelvin 3200 gün ışığına çok daha düşük bir renk sıcaklığına sahiptir da photofloods olarak da bilinen tungsten ışıklar, kullanmak fotoğrafçılar için geliştirilmiştir. Aynı zamanda sıradan ev akkor ışık altında günışığı filmden daha renkleri daha doğru hale getirir.
"Gündüz gece" etkisi, geceleri vurulduğunu sanki gündüz film çekimi görünüyor sayede.
Uzun bir pozlama gösteren pozlama sayaç okumaları göre maruz kaldığında tungsten filmi bile doğru pozlama yanı sıra renk sunumu sağlamak için tasarlanmıştır; tungsten filmi uzun pozlama kullanırken sık sık meydana mütekabiliyet başarısızlığı önlemek için de kullanılabilir. tungsten dengeli slayt film için ortak bir film hızları ISO 64, 160, ve 320 bulunmaktadır.

Tungsten Alaşım Film Özet

Tungsten film malzemesinin oluşumu yarı iletken alt-tabakanın çevre kenarı bastırılır olan tungsten biriktirilmesi için CVD yöntemi ve cihazı ortaya konmuştur. Buluşa uygun olarak, bir halojenür boşaltma gazı tungsten, kimyasal buharla biriktirme sırasında yarı iletken bir silikon işleme yüzünün çevresel kenarının beslenir. halojenid boşaltma gazları işlem gazı ile etkileşim ve bastırır veya kenar yüzeyi üzerinde tungsten malzemeden bir tungsten alaşımı film oluşumunu önleyen yarı iletken levhanın çevresel kenarında bir pasifleştirme tungsten alaşımı film oluşturur. Sonuç olarak, CMP tungsten alaşımı film yarı-iletken gofret uygulanabilir, vb tungsten alaşım film malzemesinin, partikülleri, gofretin periferik kenarın yoğun parlatma elde edilmez. Bu nedenle, kesin çok katmanlı bir elektrot kablo yapısı ile kirlenmemiş tungsten kaplı Yarı iletken plaka büyük hacimli ve uygun verimlerde üretilebilmektedir.

Fuji krom T64 durma noktasına gelen üretimi ile birçok kişi tungsten alaşım filmin geleceği hakkında endişe. Logografi şimdi tungsten film var çünkü, merak etmeyin! aradan sonra Devamını oku.
Düşük ISO uzun pozlama için iyi yapar gibi tungsten alaşım filmi gece fotoğrafçılığı için uzun bir süre favori olmuştur. Aynı zamanda biz genellikle sokak ışıkları almak ve genellikle bir soğutucu tonu verir sarı / turuncu renk dengeler.
Bir kaç ay önce, Fujifilm kendi film hattı geleceği konusunda bir kaç duyurular yaptı. Geçen Nisan ayında, onlar çoğaltma film üretimini, Fuji krom CDU II durdurdu ve Temmuz aylarında, onlar Fuji krom T64 tungsten alaşım filmi durdurulan. kararın arkasındaki nedeni duplicating filmler için satış yıllar boyunca azalan edilmiş ve T64 tungsten alaşım film satış yanı sıra kapalı düşmüştür oldu. Onlar yanlısı filmi aralığında daha popüler çizgi odaklanmak ve gereçleri son sırasında durdurulan filmler satmaya devam etmeye karar verdik.
halojenlenmiş temizleme gazı ile bir yarı-iletken yonga eğimli kenarına tungsten alaşımı film biriktirme bastırılması.

Eğer tungsten filmde herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Savunma için tungsten alaşımları| Volfram alaşımları Altın Değişiklik
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved