ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Nükleer Denizaltı tungsten radyasyon Koruyucu

Nükleer Denizaltı tungsten radyasyon Koruyucu

Nükleer Denizaltı tungsten radyasyon Koruyucu

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten alaşım tozu karıştırma yüksek yoğunluklu metal olduğu (örneğin:. 92.5 et% W içeriği ve Ni, Fe dengesi ile) bir organik bağlayıcı ile. Nedeniyle yüksek yoğunluklu, radyasyon ve çevre dostu özellikleri karşı mükemmel emme davranışı, tungsten alaşım nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucu üretmek için en iyi seçim olabilir.

Nükleer Denizaltı tungsten radyasyon Protector Uygulamaları

Bir nükleer denizaltı nükleer reaktör tarafından desteklenen bir denizaltı olduğunu. "Geleneksel" (genellikle dizel-elektrik) denizaltı üzerinde nükleer denizaltı performans önemli avantajları nükleer tahrik, hava tamamen bağımsız olması, sık sık yüzeye ihtiyacından denizaltı kurtarır, geleneksel denizaltıları için güç büyük miktarda gerekli olduğu bir nükleer reaktörde üretilen nükleer denizaltıları uzun süre yüksek hızda çalışmasına olanak sağlar. Nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucu nükleer reaktör için radyasyon kalkanı olarak kullanılabilir. Nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucu nükleer denizaltı diğer odalardan nükleer motor odası ayırmak için tahta panolar halinde üretilebilir. Nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucusu da radyasyonu emer ve nükleer çürüme zararı azaltmak için nükleer reaktör örtmek radyasyon koruyucusu olarak nükleer motor sisteminde kullanılabilir.
nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucusu nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucusu

Nükleer Denizaltı tungsten radyasyon Protector Avantajları

kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon tuğla küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. ağırlıklar yüksek yoğunluklu alaşımlı aynı tungsten alaşım radyasyon tuğla at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
Formula:K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi

nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucusu nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucusu

 

Eğer nükleer denizaltı tungsten radyasyon koruyucu hakkında herhangi bir soruşturma ya da satın alma planı varsa,
bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved