ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Kapak Koruyucu Radyasyon

Tungsten Alaşım Kapak Koruyucu Radyasyon

radyasyon gibi bir sorun haline gelir. radyasyondan vücudu korumak için çok önemlidir. Tungsten alaşım kapak koruyucu Plazma hızlandırıcı için oldukça gereklidir. ağır yoğunluk ama küçük kapasitesine bağlı olarak, tungsten alaşım malzeme daha popüler plazma hızlandırıcı radyasyondan vücudu korumak için koruyucu tungsten alaşım kapağını yapımında kullanılacak olan. kurşun ile karşılaştırıldığında, tungsten çok daha küçük ama yüksek radyasyon emilimi için çok yararlı ağır yoğunluğuna sahip olduğunu. O kurşun daha fazla% 60 daha yoğun olduğu, bu arada, mükemmel mach yetersizlik, iyi korozyon direncine sahiptir. En önemli şey tungsten malzeme çevre dostu olmasıdır.

tungsten alaşım kapak koruyucu Avantajları
Uzmanlar radyasyon zırhlama maxing azaltılabilir bulabilirsiniz. Bir malzemenin yoğunluğu, radyasyon durdurma yeteneği ile ilgilidir. Yüksek yoğunluklu daha iyi durma gücü ve zırhlama anlamına gelir. Nedeniyle daha yüksek bir yoğunluğa, tungsten ağır alaşım kurşun çok daha yüksek durdurma gücüne sahiptir. gama ışınlarının onun daha doğrusal zayıflama daha az eşit koruma için gerekli olduğu anlamına gelir. Alternatif tungsten koruma eşit miktarlarda eşdeğer kurşun kalkanı daha azalmış maruz kalma risklerini sağlar.
Tungsten ağır alaşım radyografik yoğunluk (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun), mach yetersizlik, iyi korozyon direnci, (kurşun üstün) yüksek radyasyon emilimi, basitleştirilmiş yaşam döngüsü ve yüksek dayanımlı onun birleşimi olarak, radyasyondan korunma için uygun bir hammaddedir . Önemli ölçüde kalkan ve konteynerlerin genel hacmi ve kalınlığı azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayabilir. bunlar non-toksik için Bunun yanı sıra, geçmişteki kurşun ya da tükenmiş uranyum ile karşılaştırıldığında, tungsten ağır alaşım, bu durumda daha fazla kabul görür.

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten alaşım radyasyon kalkanı
tungsten alaşım radyasyon kalkanı Tungsten alaşım radyasyon kalkanı

tungsten alaşım kapak koruyucu kullanımı NRC, EPA veya özel OSHA düzenlemelerine tabi değildir, bu yüzden yaygın gibi, kullanılmıştır:
Radyoaktif kaynak kaplar
Gama radyografi kalkanları
perdeleme bloğu
petrol kuyusu günlüğü ve endüstriyel enstrümantasyon için kaynak sahipleri
X-ışını
tungsten alaşım malzemeler için gerekli hiçbir lisans yoktur. Bu yüksek sıcaklıklarda stabildir. Sen kurşun üçte birinden daha az malzeme kullanımı ve aynı enerji emici etkinliğini alabilirsiniz.
Bizim yüksek yoğunluklu tungsten alaşım kapak koruyucu radyoaktivite kontrol ve yönetmenliğini edilmelidir yerde bir ilk tercihidir.

Eğer tungsten alaşım kapak koruyucu ilgilenen varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696, Biz hizmetinizdeyiz her zaman vardır.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten Nükleer Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved