ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon Odası

Tungsten Alaşım Radyasyon Odası

Tungsten Alaşım Radyasyon Odası

Bizim tungsten alaşımları petrol kuyusu günlüğü ve endüstriyel enstrümantasyon için radyoaktif kaynak kapları, gama radyografi, kalkanlar ve kaynak sahipleri için kullanılmaktadır. Radyasyon oda içinde tungsten alaşım, yüksek yoğunluklu tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj kanser terapisinde kolimatör ve radyasyon koruma, aynı zamanda, radyoaktif enjeksiyonlar için enjektör koruma olarak hizmet vermektedir. Eğer hedeflenen alana radyasyon belirli bir miktar doğrudan gerektiğinde, tungsten alaşım radyasyon odası İhtiyacınız kontrol sağlar. Chinatungten yüksek yoğunluklu alaşımları bile aşırı yüksek ısı koşullarında gerçekleştirmek için devam edecektir. Biz istekleri gibi tungsten alaşım radyasyon oda ürünler sağlayabilir.

Gama radyasyonu ve X-ışınları yüksek yoğunluklu malzemeler ile en etkin şekilde emilir. Chinatungsten yüksek yoğunluklu malzemelerin kurşun% 50 daha büyük bir yoğunluğa sahip malzemeler koruyucu tungsten alaşımı radyasyon ailesidir. yüksek yoğunluklu, iyi mekanik dayanım ve AT & M malzemelerin mükemmel makine yetersizlik uygulamaları koruma için ideal hale getirmektedir. Tungsten alaşım radyasyon oda ürünler lider ürünlerdir. boyut ve şekillerde çeşitli tungsten alaşım radyasyon oda mevcuttur.

Tungsten alaşım radyasyon oda özellikleri:

Tungsten içeriği (ağırlık olarak%): 90-97

Yüksek yoğunlukta 16.0 ~ 18.5 gr / cm3

Yüksek mukavemetli 580 ~ 950 Mpa 

tungsten alaşım radyasyon odası
Tungsten alaşım radyasyon kalkanı

tungsten alaşım radyasyon odası Avantajları:
iyi plastik
İyi korozyona dayanıklı
İyi işleme özelliği
Yüksek ısıl iletkenlik
termal genleşme katsayısı düşük
Yüksek kütle soğurma katsayısı

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun ve bor karbür, tungsten alaşım radyasyon odasında geleneksel radyasyon kalkanı malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon yalıtma küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. Aynı tungsten alaşım radyasyon kalkanı ağırlıklarında yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon raidation koruyucu ürünler için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi
d: Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon oda hakkında herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved