ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Poly Koruyucu Kutusu

Tungsten Poly Koruyucu Kutusu

(Tungsten doldurulmuş polimer olarak da bilinir), tungsten poli özel bir metalürji teknolojisi ile karıştırılır çeşitli reçineler ve tungsten tozunun bir kompozisyondur. Poly Volfram toksik olmayan ve geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmış ve çevreye hiçbir kirlilik üretir.tungsten poli kurşun malzemeden daha iyidir X-ışınları ve γ-ışınları için mükemmel koruma yeteneğine sahip ve farklı uygulamaya göre yumuşak ya da sert doku için tasarlanmış olabilir.

Nükleer enerji sektöründe, tungsten poli ekipmanları, boru radyasyon koruyucu malzemeler ve% 40'tan fazla ABD nükleer santrallerde personel radyasyondan korunma olarak kullanılmıştır.

Nükleer enerji sektöründe, tungsten poli ekipmanları, boru radyasyon koruyucu malzemeler ve% 40'tan fazla ABD nükleer santrallerde personel radyasyondan korunma olarak kullanılmıştır.

tıp sektöründe, vb Röntgen bilgisayar tomografi kamera olarak X-ışınları ve γ-ışını tıbbi ekipman, (BT makineleri), üretmek için operatörler, hekimlere ve hastalara korumak ve ortaya çıkmasını önlemek için kullanılabilir hassas elektronik parçalar kurşun ve oda kirletme dağınık.

askeri sanayi, yol için ideal bir alternatif malzemeler ve motor denge için en iyi malzemedir. ; Spor eğlence için, high-end golf kulüpleri, balıkçılık ve oyuncaklar için en denge var.

Beer kanunu, 10.3 g yoğunluğu ile tungsten poli koruyucu kutu - yoğunluk ve tungsten poli artış kalınlığı gibi, Χ-ray tungsten poli kalkan kutusunun Χ-ışını koruyucu yeteneği Lambert ile enhanced.Comply olduğunu / cm3 kurşun koruyucu kutu ile benzer koruyucu etkiye sahiptir ve tungsten poli kaçak asla.

Tungsten güçlü bir zararsız naylon malzeme, direnç ve hard.Tungsten poli enjeksiyon modelleme uygulamaları zorlu karşılayabilir olduğunu.

poli kalkan kutusu bağlayıcı olarak polimer kullanımı Volfram, polimer matris kompozitler kalkan kurşun eksikliklerin üstesinden gelmek ve hızla gelişmiştir. Tungsten poli koruyucu kutu avantajı:
Özel üretim tekniği
Iyi koruma kabiliyeti
İdeal kurşun yerine malzemeleri

 

Eğer tungsten alaşım radyasyon kalkanı ilgilenen varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.comveya tel ile:86 592 512 9696. Biz hizmetinizdeyiz her zaman vardır.

İlgili Bağlantılar: Radiation Shielding| Tungsten Radiation Shielding Application| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved