ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alloy Radiation Shield >>Tungsten X-ışını Koruma Önlük

Tungsten X-ışını Koruma Önlük

Tıbbi Fields Kullanılan tungsten Toz itibaren tungsten X-ışını Koruma Önlük

radyasyondan bizim sağlığını korumak için, tungsten X-ışını koruma önlüğü tıbbi alanlarda daha popüler hale gelmektedir. günlük hayatımızın gelişmesi ile, daha fazla makina hem X-ışını radyasyon, gama radyasyonu (enerjik elektromanyetik radyasyon), alfa radyasyonu olarak her zamankinden daha bizim için çok daha fazla radyasyon getirdi tıbbi ve diğer sektörlerde, insanlar tarafından kullanılan onlar bizim vücut için çok zararlı partiküller (helyum atomları) beta parçacıkları (elektronlar) vb kozmik radyasyon, aynı zamanda tungsten tozu, tungsten X-ışını koruma önlük olarak tungsten ağır alaşım tarafından yapılmış koruyucu bir sürü var geliyor tıbbi çok popüler hasta panorama X-ray yapar özellikle.

Volfram toz ölçüde kalkan ve konteynerlerin genel hacmi ve kalınlığı azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayabilir. bunlar non-toksik için Bunun yanı sıra, geçmişteki kurşun ya da tükenmiş uranyum ile karşılaştırıldığında, tungsten tozu, bu durumda daha fazla kabul görür. tungsten toz malzeme siper yapmak çok popüler olmasının nedeni de budur.

tungsten tozu toksik olmayan ve çevre dostu küçük hacimli, iyi korozyon direnci ve yüksek sıcaklık dayanımı, yüksek yoğunluklu olarak tungsten tozu yapılmış tungsten X-ışını koruma önlüğü eşit, radyasyona karşı korur.

Orada X-ray cihazı tungsten tozundan yapma volfram anot ancak hastalar nedeniyle cesedin üzerindeki dişler veya diğer parçaların panorama X-ray yapıyoruz tungsten tozundan yapılmış bir tungsten X-ışını koruma önlüğü, giymek zorunda çevresel nedenlerle bu önlük dağılmış tungsten tozu yapılır. Tungsten tozu yapılmış tungsten anotlar X-ışını makinesinin kullanılır; Modern önlükler tungsten tozu ile doldurulmuştur, kalsiyum tungsten tozu de X-ışını filmleri floresan materyal olarak kullanılır. Volfram toz ürün nedeniyle iyi özelliklerinden daha popüler hale gelmektedir.

tungsten tozu yapılan tungsten alaşım koruyucu da Chinatungsten olarak tungsten tozu ürünlerin çeşitli sağlayabilir vb kolimatör, nükleer koruyucu, ışın durdurmak, şişe kalkan, izotop konteyner, PET şırınga kalkan, çok yapraklı kolimatör, FDG konteyner gibi uygulamalarda kullanılır senin gereksinimleri.

Tungsten X-Işını Koruma Apron için tungsten tozu

tungsten tozu Volfram Önlük tungsten X-ışını koruma önlüğü
Volfram Tozu Volfram Önlük tungsten X-ışını Koruma Önlük

Eğer tungsten tozu tungsten Röntgen koruma önlük hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved