ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon CT Hedef

Tungsten Alaşım Radyasyon CT Hedef

Tungsten alaşım için en iyi seçimdir tungsten alaşım radyasyon CT hedef uygulamaları, hem tıbbi ve endüstriyel ortamlarda kullanılan BT hedef. Geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşım radyasyon koruyucu BT hedef mükemmel değer sağlar. Bir yüksek yoğunluklu alaşım BT hedef 1/3 daha az yer kullanarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. Daha fazla endüstrileri özellikle BT hedefinin kullanılan tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanmak için alıyor.

Tungsten alaşım tungsten alaşım radyasyon BT hedef ve gama ışınlarına karşı koruma için idealdir. tungsten alaşım radyasyon kalkanı (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun) BT hedefin çok yüksek yoğunluklu tungsten alaşım radyasyon BT hedef sertliği veya BT hedef koruyucu etkinliğini ödün vermeden, tungsten alaşım radiationCT hedef bileşenlerin fiziksel boyutu bir azalma sağlar Özellikler.
tungsten alaşım radyasyon CT hedef
CT hedef sabit anot daha yüksek yüklere maruz bırakılabilir. elektron ışını altında çanak şekilli BT hedeflerin dönmesi ile, yeni, daha önce BT hedef yüzeye bir parçası sürekli odak noktasının olarak kullanılır soğutulmuştur. Ayrıca, BT hedef BT ısısını hedef yayarak daha hızlı soğur. birim başına çok daha fazla enerji bu nedenle sabit bir anot ile karşılaştırıldığında, CT hedefi ile BT hedef borusu temin edilebilir.

diğer tıbbi olarak tungsten alaşım radyasyon BT hedef için uygulamalar şunlardır:
PET şırınga kalkan
Volfram şişe kalkan
Tungsten FDG taşıma kabı
gama kamera için kolimatör
teknesyum jeneratör

Neden tungsten alaşım radyasyon CT Hedef?

kurşun ve bor karbür, tungsten alaşım radyasyon yalıtma BT hedef olarak geleneksel radyasyon kalkanı malzemelerine göre küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. Aynı BT hedef ağırlıkları yüksek yoğunluklu alaşım BT hedef 1/3 daha az malzeme kullanarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
BT hedef kilo belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. CT hedef malzemenin koruyucu tungsten alaşımı radyasyon ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. CT Biz ihtiyaçlarınızı olarak BT hedefinin her türlü sağlayabilir hedef için tungsten alaşım malzemesi radyasyon koruma için uygun olmasının nedeni budur. koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon BT hedef çoklu koruma malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı değerleri
d:kalınlık, kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, elde edilebilir, CT hedef maddenin yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon BT hedefi hakkında herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved