ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı

Volfram Macun Ağırlığı

Pinewood Derby tungsten Macun Nedir

Çam Derby, tungsten macun tungsten tozu ve bir polimer bağlayıcıdan oluşan bir sertleşmeyen, kalıp haline getirilebilir bir malzemedir. Normal koşullar altında, bu sertleşmez. asgari yoğunluk 10 g / cm3'dür.

Tungsten Macun ince ayar ve çam derbi arabanın ağırlığı aramak için kolay bir yoldur. hızlı olmak ve uysal kalmak olabilir yapılmış ve kesinlikle herhangi bir derbi arabaya ağırlığı son bit yerleştirin. Bizim çam derbi tungsten macun container.Tungsten macun sizin Pinewood Racer oluştururken evde kullanılan ya da yarış günü ağırlığa araç getirmek için parça getirilebilir küçük ve kullanışlı yaylı bir kapak geliyor.
Sadece herhangi bir küçük çatlak veya delik tungsten macun ekleyin. Bu, çekti kesilmiş, sıkışmak ve ne gerek şekil oluşturulabilir.
Tungsten macun tungsten tozu ve bir polimer bağlayıcı maddenin bir karışımıdır.

Pinewood Derby tungsten Macunu Nasıl Kullanılır

Tungsten macun için kolayca kullanılabilir çam Derby arabaların ağırlığını ince ayarlar. Basitçe arabada bir boşluğa ya da deliğe da esnek olduğu kadar yoğurun ve basın tungsten macun, macun bir parçasını tutam.

çam derbi tungsten macun Pinewood Derby tungsten alaşım Macun

Pinewood derbi tungsten macun şu avantajları vardır:

1. Kolayca olduğunu olursa olsun ne var tasarım araç üzerinde her yerde kullanabilirsiniz, böylece herhangi bir şeklini alması.
2. Çok yapışkan.
3.o küçük bir alanda ağırlık bir sürü ekler böylece It kurşun daha 1,8 kat daha ağırdır
4. Çocuğun güvenli olduğu; Bunun hiçbir toksik maddeler vardır.
Kolayca ağırlıkları kopması ya da sadece ihtiyaç sağ boyutu ağırlık bulmadan sadece doğru miktarda ekleyebilirsiniz çünkü 5.It size zaman kazandırır.
6. Çok balıkçılık ağırlıkları için, su geçirmez harika.

Pinewood Derby tungsten Macun - arabanızda herhangi bir yerinde ağırlık ekleyin!

hemen hemen her türlü şekle değiştirilebilir veya parçalar halinde kırılmış olabilir çok yumuşak ve uysal olan çam ağacından derbi tungsten macun.
Pinewood derbi tungsten macun çocuk güvenlidir. Bunun hiçbir toksik maddeler vardır. 1 oz adet paketlenmiş.

Dikkat!

tungsten macun toksik olmayan malzemelerle yapılmış olmasına rağmen, oynamak çocuklar için oyuncak değildir. Her kullanımdan sonra ellerinizi yıkayın, yiyecek ve ağzınızdan onu uzak tutmak.

Bu ürün herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Balıkçılık Macun| Tungsten Alaşım Uçak Macun| Tungsten Alaşım Tekne Macunu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved