ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tek Foton Emisyon Bilgisayarlı Tomografi

Tek Foton Emisyon Bilgisayarlı Tomografi

Tek Foton Emisyon Bilgisayarlı Tomografi

Tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi (SPECT daha az yaygın, ya da, SPET) gama ışınlarını kullanarak bir nükleer tıp tomographicimaging tekniğidir. Bir gama kamera kullanılarak geleneksel nükleer tıp planar görüntüleme çok benzer. Ancak, gerçek 3D bilgi verebilmektedir. Bu bilgiler tipik haliyle, hastanın boyunca enine kesit dilimler halinde sunulmuştur, ancak serbest reformasyon veya gereken şekilde manipüle edilebilir.

teknik, normal kan akışına enjeksiyon yoluyla, hastaya bir gamma yayan radyo izotop (radyonüklid) teslim gerektirir. Bir işaret radyoizotop, özellikleri dokuların belirli türde bağlamak bir radyo ligandı oluşturmak için spesifik bir liganda bağlanır. Bu evlilik ligand ve radyofarmasötiğin kombinasyonu taşınan ve ligand konsantrasyonu bir gama kamera tarafından görülen, vücutta ilgi bir yere bağlı kalmayı sağlar.

tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi tungsten tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi tungsten

Single Photon Emission Bilgisayarlı Tomografi Tungsten Zırhlamalar Uygulamaları

Nedeniyle yüksek yoğunluklu, radyasyon ve çevre dostu özellikleri karşı mükemmel emme davranışı, tungsten alaşım yaygın gama kamera olarak kullanılabilir (SPECT) tungsten alaşım şırınga kalkan olarak enjekte radyoaktif maddeler kullanmaktadır. Radyasyon teşhis ve hastaların tedavisi hem de tıp içinde etkili bir araçtır. Bu SPECT gibi teknikler vücutta Tum bizim varlığını tespit etmek için daha sonra tek foton emisyonlu bilgisayarlı tomografi (SPECT) ile kontrol edilir hastaya enjekte radyoaktif malzemeler kullanmaktadır. Tungsten radyasyon koruyucu radyasyon kaynakları ayarlamak için gama kamera (SPECT) bir önemli bir bileşenidir. SPECT tungsten radyasyon kamuflaj tamamlayıcı bir gerçek 3D gösterimi yararlı örneğin tümör görüntüleme, enfeksiyon (lökosit) görüntüleme tiroid görüntüleme veya kemik sintigrafisi olabilir Gamma görüntüleme çalışması, kullanılabilir. SPECT 3D uzayda doğru lokalizasyonunu izin için, bu fonksiyonel kalp ya da beyin görüntüleme gibi iç organlarda lokalize fonksiyonu hakkında bilgi temin etmek için kullanılabilir. Tungsten radyasyon kalkanı da SPECT tarayıcı şırınga kalkan olarak kullanılabilir. 2 mm katı tungsten flanş şişeden sıvının çekilmesi sırasında şırınga elini kalkan yardımcı olur. Flanş kolayca hasta enjeksiyon dozu çizim geçişi sağlamak için çıkarılır. Kalın cam 5.2 g / cc 9 mm herhangi şırınga kalkan herhangi bir cam büyük koruma sağlar ve şırınga kalkan kolaylıkla değiştirilir. büküm dönüşü ve şırınga sıkıca tutulur.

Neden tungsten Single Photon Emission Bilgisayarlı Tomografi Koruyucu?

tungsten alaşım avantajları: Yüksek radyasyon zayıflama; Tiner ve eşdeğer kurşun genellikle daha hafif iyi koruma özelliği sterilize ve konvansiyonel araçlar ile Sert ve dayanıklı kolayca işlenmiş Toksik olmayan temiz tutmak için kolay kalkanlar - kaplama için gerek

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi

 

Tungsten radyasyon kamuflaj Tungsten radyasyon kamuflaj Tungsten radyasyon kamuflaj

Eğer tek foton emisyon bilgisayarlı tomografi için tungsten radyasyon kalkanı ile ilgili herhangi bir soruşturma ya da satın alma planınız varsa,
bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved