ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon Konut

Tungsten Alaşım Radyasyon Konut

Tungsten alaşım Konut Koruyucu Nedir?

tıp biliminin hızlı gelişimi ile, daha fazla radyasyon aletleri hayatımızda kullanılmaktadır. Tıbbi alet ve nükleer güç santralleri yaygın hale gelmiştir ve şimdi tüm hayatımızı etkiliyor. Kurumların radyasyona maruz kalma halkı korumak ve X-ışını radyasyon, gama radyasyonu (enerjik elektromanyetik radyasyon), alfa radyasyon her radyasyon kaynağı korumak için emin olmak için insanlar daha da önemli radyasyona daha fazla dikkat ve esastır partiküller (helyum atomları) beta parçacıkları (elektronlar) ve kozmik radyasyon, vb

Böyle meme kanseri, deri kanseri, vb iyonlaştırıcı radyasyonun zararlı etkilerinden, hastaları ve personeli korumak için mükemmel bir radyasyon emici orta kötü gerekli. Tungsten alaşım konut koruyucu radyasyon koruma için kullanılacak malzeme.

Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu X-ışınları ve gama ışınlarına karşı. tungsten alaşım gövde koruyucu (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun) çok yüksek yoğunluklu onların sertlik veya tungsten alaşım radyasyon koruyucu özellikleri etkinliğini ödün vermeden, koruyucu bileşenlerin fiziksel boyutu bir azalma sağlar.

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

Kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon koruyucu malzemelere göre, Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. yüksek yoğunluklu alaşımlı aynı ağırlıkları tungsten alaşım radyasyon kalkanı at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. ağırlık, belli daha yoğunluğu ve zaman kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşımlı gövde koruyucu ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. tungsten alaşımlı malzeme tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten alaşım konut koruma için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı kazançlarının koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Aşağıdakilerden tungsten alaşım radyasyon Zırhlamalar Resimleri Are

tungsten alaşım radyasyon kalkanı Tungsten alaşım radyasyon kalkanı
Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu-01
Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu-02

 

dünya çapında Müşterilerimiz tungsten alaşım gövde koruyucu özelliklerinden yararlanarak. Kendinizi korumak için gerekiyorsa, hasta ya da aşırı radyasyonun zararlı etkilerinden ekipman, doğru yere geldiniz!
Bizim bitmiş ürünler makine parçaları ya da kısa çubuk, yuvarlak çubuk ve dikdörtgen bloklar olarak mevcuttur.

cep telefonlarından neredeyse hemen cep telefonu kullanan herkesin, tungsten alaşım radyasyon kalkanı ile kayda değer bir sorun haline gelir. onlar yapmak ve aramaları cevaplamak için radyo frekansı (RF) dalgaları kullanır çünkü elektromanyetik radyasyon cep mevcuttur. emisyonları düşük güç (kısa menzilli) gibi dozları, çok küçük kabul edilir. Bununla birlikte, bu dalgalarına maruz kalma azaltabilir hangi yolu vardır. Uzmanlar şu anda mobil radyasyon ve tungsten alaşım radyasyon ekranlama önlemek için yollar gelişmekte olan bu alanda çok umut verici bir malzemedir.

Tungsten alaşımlı gövde koruyucu yüksek enerjili radyonükleidlerin büyük miktarlarda yönetmek için tasarlanmıştır. Uygun bir kolu herhangi bir kullanıcı ve prosedürler için en uygun açıya pencerenin hızlı uyum sağlar. altıgen şekilli girinti ile birlikte özel bir plaka, tek elle yükleme ve heks-şekilli taban içeren doz domuz boşaltılmasını kolaylaştırmak üzere bir tabana monte edilir. bize sunduğu tungsten alaşımlı gövde koruyucu nitelikli.

Eğer tungsten alaşım konut koruma hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved