ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu Kapı

Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu Kapı

tungsten ağır alaşım yoğunluğu tıbbi görüntüleme ve arıtma sektöründe radyasyon kalkanı uygulamaları için ilk seçimdir. Biz en iyi gereksinimlerinizi karşılayacak tungsten alaşım radyasyon kalkanı kapı çeşitli sınıflarda sunabilir. Tungsten alloyradiation koruyucu rood bile en çevreye duyarlı alanlarda kullanım için güvenli hale kurşun ve seyreltilmiş uranyum gibi malzemeler inert bir alternatiftir.

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı Kapı Nedir?

Tungsten alaşım radyasyon koruyucu kapı görünmez radyoaktif ışınları, elektromanyetik dalgalar ve manyetik alanlardan cihazları ve insanları korumak için özel koruma malzemeleri ile doludur. Kullanım amacına bağlı olarak, tungsten alaşım radyasyon koruyucu kapı röntgen odalarında yüklü tungsten alaşım radyasyon kalkanı kapı, nükleer tıp odaları, RI (Radyoaktif İzotop) laboratuvarları veya endüstriyel tesislerin radyoaktivite kontrol odaları ve elektromanyetik dalga kategorize edilir hastanelerde veya MRG odalarında tıbbi aletler koruyan manyetik dalga koruyucu bölümlerinde kurulu kapıları koruyucu.

Radyasyon koruyucu kapı Lineer Hızlandırıcı veya nükleer santraller, sağlık tesisleri veya kurumlar gibi radyoaktif izotoplar ele yerler gibi tesislerde uygulanır. Koruyucu etkinliği (SE) radyasyon dozu, yasal doz sınırından daha az ve daha sonra koruyucu kapak malzemeleri ofradiation uygun miktarda radyoaktivite kaynaklanan minimize bombardıman zarar amacıyla kapı içinde doldurulur olduğu bir şekilde hesaplanır.

tungsten alaşım radyasyon kapı Tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten alaşım radyasyon kapıları

Kapıları koruyucu tungsten alaşım radyasyon en kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilmektedir. Tipik uygulamalar lineer hızlandırıcı nötron kapı, Nükleer Terapi kapı ve radyasyon oda kapıları bulunmaktadır. Her radyasyon koruyucu kapı ve çerçeve özel olarak tasarlanmış ve radyasyon kalkanı projesinin gereksinimlerini karşılamak için imal edilir. Biz ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede tungsten alaşım radyasyon kalkanı kapı her türlü sağlayabilir ve Chinatungsten tarafından sunulan koruyucu niteliklidir.

Ürün görsel efekt ve yüksek kaliteli tıbbi malzeme arasında mükemmel radyasyondan korunma performansı, makul kapı yapısı, pürüzsüz kapı açma / kapama, roman ve şık bir görünüm yanı sıra mükemmel bir maç bulunuyor. Bu nedenle, modern, yüksek doğrusal hızlandırıcılar, gama bıçakları, post-yükleme ekipmanı, Kobalt-60, PET-BT, BT, DR, DSA ve X-ray makineleri gibi cihazlar için radyoloji odaları için geçerli ideal bir kaliteli ürün gerçekten filtreler içten hospitals.Tungsten alaşım radyasyon kalkanı kapı önderimiz ürünleri

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun ve bor karbür, küçük kapasiteli, mükemmel yoğunluğunu sağlamak koruyucu tungsten alaşım radyasyon gibi geleneksel radyasyon kalkanı malzemelerine göre. yüksek yoğunluklu alaşımlı aynı ağırlıklar radyasyon kalkanı at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve thckness ince olacaktır. kamuflaj malzemesi tungsten alloyradiation ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon raidation koruyucu ürünler için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı esnasında, radyasyon kamuflaj birden koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer katmanı kazançlarının koruma malzemesi
d: Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon kalkanı kapı veya diğer tungsten alaşım radyasyon kalkanı ürünlerinde herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten Nükleer Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved