ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Ücretsiz Radyasyon Tuğla Kurşun

Ücretsiz Radyasyon Tuğla Kurşun

Kurşunsuz radyasyon tuğla nötronlar yüksüz ve sadece yoğun malzemelerin içinden geçebilir de bu task.Lead için uygundur malzemeler, nötron radyasyonu engelleme için oldukça etkisizdir. düşük atomik sayılı unsurlardan oluşan Kesitlerin da nötron ile etkileşim kesitlerini oluşturulması için bir ihtimali daha yüksek olduğundan bu tip radyasyon durdurulması için tercih edilir. Ürün ayrıca adlandırılmış tungsten alaşım radyasyon tuğla yaygın olarak kullanılmaktadır.

su gibi, hidrojen atomu, bir yüksek yoğunlukta olan bileşikler, nispeten ucuz bir koruyucu maddeler olmasının yanı sıra etkin nötron engeller oluşturur. Ancak, tungsten alaşım radyasyon tuğla yüksek ve düşük atom numarası elemanları hem de içermektedir zaman en etkili olduğu anlamına nötron engellerken gama ışınları yayan yüksek yoğunluklu malzemeler ile ücretsiz radyasyon tuğla yol açar. Biz gereksinimleri olarak bunun her türlü sağlayabilir.

tungsten alaşım radyasyon tuğla
Ücretsiz Radyasyon Tuğla Kurşun

Tungsten alaşımlı radyasyon tuğla ürünler mükemmel radyasyon direnci, elektrik ve termal iletkenliğinin ve yoğunluğunun yüksek (16-18.5g / cm3) ve iyi mekanik dayanıklılığa sahip korozyon direncine sahiptir. Tungsten alaşım radyasyon tuğla genişleme ve büyük elastik modülü küçük katsayısına sahiptir, ve tungsten alaşım radyasyon tuğla yoğun askeri teçhizat, mekanik imalat, uçak parçaları, tıbbi kalkanlar ve spor malzemeleri kullanılır.

Tungsten alaşım radyasyon tuğla hem tıbbi ve endüstriyel ortamlarda kullanılmaktadır. tungsten alaşım radyasyon tuğla enerji absorbe edici özelliği hassas elektronik cihazları yanı sıra hassas insan dokusu korumak için onlara mükemmel seçimler yapar. Biz X-ışını çeşitli uygulamalar için X-ışını hedefi ve sabit anotlar sunar. Bizim tungsten alaşım radyasyon tuğla, kurşunsuz radyasyon tuğla malzeme X-ışını tüplerinin montajı ve diğer hassas X-ışını teknolojisi için dünya çapında kullanılmaktadır. Tungsten alaşım radyasyon tuğla radyoaktif kaynak kapları, gama radyografi, şırınga kalkan, onkoloji arıtma sistemleri ve onkoloji aletleri kullanılmaktadır. Tungsten alaşım radyasyon tuğla, kurşunsuz radyasyon tuğla eşsiz gücü, kontrol ve koruma sağlar.

Neden tungsten alaşım radyasyon Tuğla?

kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon tuğla küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. ağırlıklar yüksek yoğunluklu alaşımlı aynı tungsten alaşım radyasyon tuğla at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: TO yarım değer tabakası değerlerinin radyasyon tuğla malzemesinin alaşımı tungsten

Bizim kurşunsuz radyasyon tuğla için bazı ek uygulamalar şunlardır:

Nükleer Tıp
nötron Koruyucu
enstrümantasyon Koruyucu
kobalt Koruyucu
proton Terapisi
I.M.R.T H.D.R
Lineer Hızlandırıcı Vaults

Eğer kurşunsuz radyasyon tuğla hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. E-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com ve bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved