ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>iPad tungsten alaşım Radyasyondan Korunma

iPad tungsten alaşım Radyasyondan Korunma

Tungsten Alaşım Ipad Radyasyondan Korunma

ipad
Ipad Radyasyondan Korunma
iPad, iPhone, elektromanyetik radyasyon, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazların konu pazarında tartışmalara bir sürü yarattı. Sizin için kötü bazı tartışmalar bazı hatta bu sizin için iyi olduğunu söylemek ederken, sizi hiç etkilemez demek.Tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma sizi korumak için tasarlanmıştır.
Ne olursa olsun konu üzerinde duruş, biz şimdi ilham ve araçlar için çeşitli tasarımlar tungsten alaşım ipad radyasyon koruma sağlamaz. ne kadar etkili tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma hiçbir garanti size araştırma yapabilir, olabilir, ama tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma Aklınızda belirli işlevselliği ile oluşturulan ürünlerin formda iyi bir fikir edinmenizi sağlar.

elektrik üretim talepleri artırmak ve gelişmeye devam ettikçe, sen en zorlu koşullarda bazı en üst düzeyde gerçekleştirecek malzemeler gerekir. GTP, biz geliştirmek ve tungsten ağır alaşım boşlukları ve ağırlıkları, senin türbin ve diğer ekipmanların ömrünü uzatmak zararlı radyasyon ve yarı mamul parça sizi koruyacaktır tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma malzemeleri imalatı. Biz de arası bağlantı plakaları ve LSM tozu üretimi ile katı oksit yakıt hücresi pazara heyecan verici yeni bir girişim başlıyor.

Aşağıdakilerden tungsten alaşım Ipad Radyasyondan Korunma Resimleri Are

tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma
Tungsten Alaşım Ipad Radyasyondan Korunma

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı 3.5mm ses çıkışı vardır iPhone, iPad ve diğer Smartphone için tasarlanmıştır. rahat ve pratik radyasyondan korunma telefon ahizesi.
- Kolay kullanım ve telefon görüşmeleri yaparken kolay tutun. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı ipad çağırarak sırasında radyasyona karşı sizi koruyabilir.
- Şık, basit tasarım, bu yüzden her zaman her yerde kullanabilirsiniz.
- Asmak düğmeleri, basit bir işlem ve kullanışlı ile birlikte gelir.
- Ayrıca iPad Skype için kullanılabilir.

tungsten alaşım radyasyon kalkanı, ipad radyasyondan korunma ve tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma neredeyse% 100 radyasyon engelleme sahiptir özel bir malzeme ile tasarlanmış bir noktasıdır. Tungsten alaşım ipad radyasyondan korunma elektromanyetik alanların çoğu yayılan ve çeşitli boyutlarda gelir edilir senin laptop altında ipad radyasyondan korunma yerleştirilerek kullanılır.

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon yalıtma küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. yüksek yoğunluklu alaşımlı aynı ağırlıkları tungsten alaşım radyasyon kalkanı at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve thckness ince olacaktır. Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon tungsten alaşım ipad raidation korunması için uygun olmasının nedeni budur.

tungsten alaşım radyasyon kalkanı tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi
d: tungsten alaşımı radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, elde edilebilir tungsten alaşımı radyasyon malzeme yoğunluğuna bölünmesi ile malzemenin kalınlığı çevrilmesinden kalitesi yarı değer tabaka kalınlığı gerekmektedir .

Eğer tungsten alaşım iPad radyasyondan korunma ve tungsten alaşım radyasyon kalkanı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved