ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Perdeleme tungsten alaşım Tüp

Perdeleme tungsten alaşım Tüp

Perdeleme tungsten alaşım Tüp giriş

1, Çap: 30-500mm
2, kalınlığı: 2-30mm
3 Süre: 50-1000mm
4 Yoğunluk: 15,8-18,75 g / cm3
5, Kompozisyon: W içeriği: 85-99% W-Ni-Fe, W-Ni-Cu
6, Uygulama: yüksek sıcaklık fırın parçaları, pota, füze roket meme yüksek sıcaklık fırını, vb Temelde kullanılan.

Tungsten alaşım koruyucu tüp yüksek bir erime sıcaklığına, yüksek mukavemetli, iyi termal iletkenliğe ve direnç yazılmaktadır. Bu, elektron koruyucu boru ve yüksek sıcaklık direnci ısıtıcı öğenin bir parçası olarak kullanılabilir.

Perdeleme tungsten alaşım Tüp

tungsten alaşım koruyucu tüp-2
Tungsten alaşım koruyucu tüpleri elektromanyetik dalgaları korumak için mükemmel bir etkisi vardır.

Tungsten alaşım diğer malzemeler için karşılaştırıldığında çok yüksek manyetik geçirgenliğe sahiptir. Geçirgenliği bir malzemenin mıknatıslanma derecesi Uygulamalı manyetik alanda doğrusal tepki yaptım olduğunu. Tungsten alaşım koruyucu tüp manyetik akı aktarmak ve etkili hassas koruyabilirsiniz.

Bir elektromanyetik dalga elektrik alan ve manyetik alan ayrılabilir.
Manyetik alan elektrik alanında daha bildirildi daha zararlı insan vücuduna olduğunu. Elektrik alan (RF) Etkili düzgün şekilde topraklanmış iletken malzeme ile korumalı, ancak manyetik alan Kolayca kalkan değil ve son derece geçirgen malzeme gerektirir: tungsten alaşım ya da Mu-metal gibi.

Yüksek performans, yüksek fiyat ile gelir ise yüksek sıcaklıkta çelik plaka (İçeren nikel) tedavi ısı ile, tez metallerin manyetik ekranlama performansı, yaklaşık% 96 ulaşır. Yeni bir tekniği ile yapılmış Chinatungsten tungsten alaşım, makul fiyatlarla mevcuttur. Biz bir manyetik alana karşı üstün koruma yeteneği üretmek için özel yüksek sıcaklık ile yapılan tüp sunabilir.

tungsten alaşım koruyucu tüp-1 tungsten alaşım koruyucu tüp tungsten alaşım koruyucu tüp-3
Koruyucu Tüp-1
Koruyucu Tüp-2
Koruyucu Tüp-3

Tungsten alaşım Tüp Avantajları Koruyucu

Uzmanlar radyasyon zırhlama maxing azaltılabilir Could yaptım bulmak. Bir malzemenin yoğunluğu, radyasyon durdurma yeteneği ile ilgilidir. Nedeniyle daha yüksek bir yoğunluğa, radyasyon kalkanı tungsten alaşım tüp kurşun çok daha yüksek durdurma gücüne sahiptir. Gama ışınlarının bedeutet onun daha doğrusal zayıflama, dass daha az eşit koruma için gereklidir. Alternatif tungsten alaşım koruyucu tüpün eşit tutarlar eşdeğer kurşun kalkanı daha azalmış maruz kalma risklerini sağlayın.

 

Tungsten alaşım koruyucu tüp size zararlı radyasyon en iyi koruma sağlar. AMS 21014 ve ASTM B777 malzeme standardına tanışın Chinatungsten istemcileri çizimlere CNC gemäß tarafından bitmiş işleme ile tüp koruyucu sunabilir.

Eğer tungsten alaşım koruyucu tüpleri ilgi varsa, satış ekibimizle irtibata geçmekten çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved