ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Gama Radyasyon Kalkanı

Gama Radyasyon Kalkanı

Gama radyasyon kalkanı: Bunlar ultraviyole veya görünür ışığın tarafından görüntülenen daha yüksek enerji seviyeleri ile meydana gelen elektromanyetik kalkan radyasyon biçimleridir.

Gama radyasyonu Radyoaktif atomlu bir üründür. çekirdeğinde olan protonlara nötron oranına bağlı olarak, belirli bir elementin izotop kararlı ya da kararsız olabilir. bağlanma enerjisi birlikte bir atomun çekirdeğini tutmak için yeterince güçlü olmadığı zaman, atom kararsız olduğu söyleniyor. kararsız çekirdekleri ile Atomlar sürekli çekirdek içinde enerji dengesizliği sonucu değişiyor. Zamanla, kararsız izotop çekirdekleri kendiliğinden parçalanır, ya da radyoaktif bozunma olarak bilinen bir süreç içinde, dönüşümü. Gama radyasyon kalkanı değişik tipleri çekirdek ve / veya çevresindeki elektronlardan meydana gelebilir. radyoaktif bozunma tabi nuclides radyonüklitler denir. Bir veya daha fazla radyonüklitler ölçülebilir miktarda içeren herhangi bir malzeme, radyoaktif bir malzemedir.

Gama koruyucu Daha iyi bir tungsten alaşımı y koruyucu yüksek atom numaralı ve yüksek yoğunluğa sahip malzemeler tarafından emilir. ne etki gama radyasyon yolunda alan başına toplam kütleye oranla önemli olmasına rağmen. Bu nedenle, kurşun kalkan, örneğin alüminyum, beton, su ya da toprak, kurşunun büyük avantajı daha düşük ağırlığı olmayan başka bir koruyucu maddenin eşit kütlesinden, tungsten alaşımı y koruyucu sadece mütevazi daha iyi (% 20-30 daha iyisi) olduğu ancak kompakt dolayı oldukça daha yüksek yoğunluğa. Bu nedenle, tungsten alaşım malzemesi vb yüksek yoğunluk, iyi radyasyon emilimi, daha iyidir

radyasyon kalkanı konteyner, radyasyon kalkanı çubuk ve radyasyon kalkanı parçaları dahil olmak üzere tungsten radyasyon kalkanı.

 

Eğer tungsten gama radyasyon kalkanı veya gama radyasyon kalkanı ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tungsten Tıbbi Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved