ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon Shell

Tungsten Alaşım Radyasyon Shell

Tungsten alaşım radyasyon Shell Nedir?

Çift kabuk plazma gömlekleri bölünmesi sırasında argon tungsten alaşım radyasyon kabuk nesil deneyler tarif edilmektedir. en göre optimum ped uzunluğu boyunca tungsten alaşım radyasyon kabuk verim belirlenir. ~1.4 MA bir astar akımında, kabuk enerjisine çeviren jeneratör elektrik enerjisi dönüşüm verimi 8-9% ulaşır. Argon kabuğun tayfı (argon gazı filtresi dahil olmak üzere) farklı bir filtre ile fotoemisyon X-ışını diyot bir dizi ile ölçülür. çarpışma radyoaktif modeli ile farklı spektral aralıklarda ve hesaplamalarda emisyon gücü ölçümlerine dayanarak, çimdik plazma iyon yoğunluğu ve elektron sıcaklığı tahmin edilmektedir.

Tungsten alaşım radyasyon Shell için cihaz

tungsten alaşım radyasyon kabuk kullanımı NRC, EPA veya özel OSHA düzenlemelerine tabi değildir, bu yüzden yaygın gibi, kullanılmıştır:
Radyoaktif kaynak kaplar
Gama radyografi kalkanları
perdeleme bloğu
petrol kuyusu günlüğü ve endüstriyel enstrümantasyon için kaynak sahipleri
X-ışını kolimatör
Tungsten alaşım PET şırınga kalkan
kanser tedavisi makinelerinde Kalkan
Radyoaktif enjeksiyonlar için enjektör koruma
Tungsten şırınga koruyucu
Nükleer koruyucu duvar

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı  tungsten alaşım radyasyon kalkanı

Neden tungsten alaşım radyasyon Shell?

Kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşım küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlıkça belli bir, daha çok yoğunluklu, daha yoğun ve thckness ince olacaktır zaman, tungsten alaşım malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. tungsten alaşımı malzemesi raidation kabuk için uygun olmasıdır.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon kabuk çoklu koruma malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K= e0.693 d / △1/2
K: Shield weakened multiple
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Kabuk size zararlı radyasyon en iyi koruma sağlar. AMS 21014 ve ASTM B777 malzeme standardına karşılamak biz müşteri çizimlere göre CNC bitmiş işleme ile tungsten alaşım radyasyon kabuk sunabilir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon kabuğu hakkında herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved