ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Sanayi Koruyucu

Tungsten Alaşım Sanayi Koruyucu

Nükleer araştırma kuruluşları veya çalışma radyoaktif maddeleri oluşturmak için nükleer reaktörler veya siklotron kullanın. sanayide tungsten alaşım koruyucu kolimatörler radyoaktif izotoplar veya kapları (radyasyon ışınlarını rehberlik veya odak cihazlar) olarak araştırma faaliyetlerinde kullanılmaktadır. Tungsten alaşım X ve Gama radyasyonu hem de karşı koruyucu için idealdir. sanayide tungsten alaşımı koruyucu (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun) ve çok yüksek yoğunluklu koruyucu özellikleri etkinliğini ödün vermeden, tungsten alaşımı koruyucu bileşenlerin fiziksel boyutu bir azalma sağlar.

Sanayi tungsten alaşım Zırhlamalar Uygulaması

Tungsten alaşım yaygın vb monokrom kiriş panjurlar, GEOLOGGING, spection gama radyasyon koruma boru hattı, petrol günlüğü keşfetmek, tahribatsız muayene radyasyondan korunma gibi sanayi alanlarında, kullanılan olabilir

Neden tungsten alaşım Sanayi Koruyucu?

Geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, ttungsten alaşım küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. sanayide aynı tungsten alaşım radyasyon kalkanı at 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayan yüksek yoğunluklu Allo sahiptir.
ağırlık belli olduğunda, daha fazla yoğunluk, daha yoğun ve kalınlığı ince olacaktır. Tungsten alaşım shieldingin endüstrisi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon absorpsiyonu ile yapılmış olabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon raidation koruyucu ürünler için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi
d: Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Tungsten alaşım Sanayi Koruyucu için bazı Resimler

tungsten radyasyon koruyucu-malzemeler radyasyon koruyucu radyasyon kamuflaj

Eğer sanayide tungsten alaşım koruyucu hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten Nükleer Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved