ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten alaşım X-ışını Hedef ve tungsten alaşım Kolimatör

Tungsten alaşım X-ışını Hedef ve tungsten alaşım Kolimatör

Tungsten Alaşım X-ışını Hedef

Tungsten alaşım X-ray hedef Sabit anot daha yüksek yüklere maruz bırakılabilir. elektron ışını altında çanak şeklindeki X-ışını hedeflerin dönmesi ile, yeni, daha önce hedef yüzeye bir parçası sürekli odak noktasının olarak kullanılır soğutulmuştur. Ayrıca, tungsten alaşım X-ray hedef ısı yayarak daha hızlı soğur. birim başına çok daha fazla enerji bu nedenle sabit bir anot ile karşılaştırıldığında bir X-ışını hedefi olan bir tüp temin edilebilir.

X-ray hedefChinatungsten Çevrimiçi Mo alaşımları ve tungsten X-ışını hedeflerinin dizi sağlayabilmektedir. optimal bilgisayarlı tomografi genel tıbbi tanı ve amigo- kardiyografide itibaren kullanılmaktadır mamografi gibi Mo X-ışını hedefleri ve tungsten X-ışını hedef olarak bireysel müşteri ihtiyaçlarına, uygun tungsten alaşım X-ray hedef.

Son yirmi yılda, Chinatungsten önde gelen tıp aletleri tedarikçileri ile yakın işbirliği içinde yüksek performanslı tıbbi cihazların yeni nesil için bileşenler geliştirmektedir.

Tanı için, Chinatungsten tungsten alaşım X-ışını hedefi ve çeşitli röntgen uygulamaları için sabit anotlar supplys. Tungsten alaşım X-ray hedef üzerinde 2.000 ℃ sıcaklıklarda aşırı termal stres dayanabilir. Tüm tungsten ürünler, üstün kaliteli ve dayanıklı, uzun ömür garanti vardır.

Elektromanyetik patlatma aşağı anot üzerinde yavaşlama hızlı elektronlar tarafından oluşturulur. etkilenen enerjinin% 1 tungsten alaşım X-ışını raspa ve ısıya% 99 dönüşür. Bu nedenle, X-ışını içinde bileşenler yüksek ısı direnci ve uygulanmış malzemeyi mümkün olan en üst erime noktasına sahip olmalıdır, ısı emici kapasitesine, iyi ısı iletkenliği ve mümkün olan en küçük buhar basıncına sahip olmalıdır.

Chinatungsten resim veren sistemler için dünya çapında kullanılan tungsten alaşım hedef teknoloji, montajı için, yüksek performanslı malzemeler (molibden, tungsten, WRE alaşımlar) yapılan tungsten alaşım X-ray hedef bileşenleri üretmektedir.

Chinatungsten tungsten alaşım X-ışını Hedef

X-ray hedef kolimatör

X-ray hedef

X-ışını hedefler için bağlantı elemanları
Rotorlar
Sabit anotlar
katot bileşenleri
dedektör bileşenleri

Tungsten Alaşım Kolimatör

Tungsten alaşım kolimatör parçacık veya dalga demeti daralan bir cihazdır. Bu fiber optik Haberleşme cihazlarının giriş ve çıkış elemanına aittir. Tungsten alaşım kolimatör tıbbi tedavide lineer hızlandırıcı ve siklotrondan olarak kabul edilebilir. Bu lif yayar ışık paralel ışık (Gauss ışın) dönüştürülebilir hangi aracılığıyla basit bir yapıya sahiptir. Yani ana fuction verimli cihazın içine ışık kaplin maksimize etmektir.

Radyoterapi doğrudan tümörün doğrudan radyasyon ışınlarını yönlendirerek kanseri yok eder. radyasyon ışınları çevredeki sağlıklı dokuya zarar vermemek için çok ince bir odak gerektirir. Bu odak noktası tam olarak tümörün boyutlarına uyacak şekilde konfigüre edilebilir çok ince tungsten ağır alaşımlı plakalar iki sıra, oluşan çok yapraklı tungsten alaşım kolimatör kullanılarak elde edilir.

Tungsten alaşım kolimatör ve tungsten alaşım X-ray hedef tıp sektöründe tungsten alaşım X-ray hedef bileşenleri çığır yapılır. Tungsten alaşım kolimatör X-ışınları ve gama ışınlarına karşı yüksek yoğunluklu ve yüksek koruma özelliği ile önemli ölçüde başarılı radyoterapiye katkıda bulunur.

Tungsten radyasyon kolimatör Sınıflandırılması:
Orada tungsten kolimatör, tungsten panoramik kolimatör ve tungsten yönlü kolimatör iki çeşit. Kolimatör içeren ve maruz kalma sırasında radyasyon ışını doğrudan. Bu geliştirilmiş röntgen kalitesi ve emniyetli çalışma koşulları elde edilir. Volfram panoramik kolimatör iki tungsten ekler içeren paslanmaz çelik bir gövdeden oluşur. Panoramik kolimatör 30 derecelik panoramik radyasyon ışınını sağlamak üzere tasarlanmış iki kalkanlar ile inşa edilmiştir. Tungsten yönlü kolimatör 60 ° konik yan atmak gibi yan bağlantı noktasından radyasyon ışını doğrudan. yönlü kolimatör için tungsten alaşım koruyucu bir 50 derecelik radyasyon ışınını sağlamak için tasarlanmıştır ve paslanmaz çelik ile kaplı ve tamamen Argon ark kaynağı tarafından imzalandı. kalkanlar paslanmaz çelik kaplı ve tamamen Argon ark kaynağı tarafından mühürlenir. kolimatör geniş bir dizisi kullanılabilir uygulama ve çeşitli teknikler ile karşılamak için geliştirilmiştir.

Tungsten radyasyon Kolimatör Tungsten radyasyon Kolimatör
tungsten alaşım kolimatör Avantajları:
1. Bir iş sahasında radyasyon seviyelerini azaltmak için en etkili yöntemlerden biri;
2. Filmin etrafında saçılma radyasyonu azaltarak radyografi çekim kalitesinin artırılması;
3. teknisyenler için daha güvenli bir çalışma koşullarını sağlamak;
4. Tungsten alaşım malzeme kurşun daha etkili bir koruma malzemesidir. Bu kolay bir sap olmayan lisanslı ve çok etkili koruma malzemesidir;
5. bitki işlemleri için ideal bir malzemedir, kıvılcım etmeyin.

Çok yaprak kolimatör-1Çok yaprak kolimatör-2Çok yaprak kolimatör-3Sabit anotlar

Eğer tungsten alaşım X-ışını hedef ve tungsten alaşım kolimatör hakkında herhangi bir soruşturma varsa, e-posta yoluyla Chinatungsten temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com tarafından veya çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: radyasyon Koruyucu| Tungsten Alaşım Şırınga kalkan| Tungsten Alaşım Nükleer Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved