ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Koruyucu Battaniye

Tungsten Koruyucu Battaniye

Tungsten Koruyucu Battaniye

Geleneksel olarak, kurşun radyasyon koruma için tercih edilen bir ürün olmuştur. Tungsten koruyucu battaniye/strong> saha-fit için, 5 ila geleneksel kurşun battaniye eşdeğer ağırlığına göre sağlanan 10'dan kişi-Rem / yıl olmak üzere toplam radyasyon zayıflama sağlayan yeteneğine sahiptir. tungsten alaşım ince ve kurşun daha 50'ye kadar oranında daha az ağırlığında beri işçiler bir nükleer santral gerekli fiziksel aktiviteler gerçekleştirirken ve bu daha bağışlayıcı olabilir.
tungsten koruyucu battaniye

Aynı yoğunlukta, tungsten battaniye kurşun battaniye daha benzer kalınlığa sahiptir. Ve son derece esnek ve kalıplanmış veya herhangi bir şekil halinde oluşturulabilmektedir. Genellikle rekabetçi alternatifleri kurşun fiyatlı. Bu mühendis ve kilitlenebilir "Yüksek Rad" uygulamalar da dahil olmak üzere özel profiller, döşeme ve kurdele, imal edecek.

Burada, yukarıda tarif edilen yöntem, bir yapışma tabakası Ti / TiN filmlerin lamine tabakası ve tungsten koruyucu paket yapışma tabakası üzerinde meydana getirildiği zaman Ti ve WF.sub.6 doğrudan reaksiyonu önleme etkisi vardır. Ti ve WF.sub.6 doğrudan bir reaksiyon hacmi genişlemesini sergilerler ve bir tabakanın soyulması-off nedeni olacak bir katı substrat oluşturacaktır.

tungsten koruyucu paket oluşturmak için bir yapışma tabakası püskürtme ile oluşturulduğunda, alt-tabaka, genellikle, bir tutucu kanca veya kullanan bir montaj çerçevesi üzerine monte edilmiştir. Bu kancalar porsiyonlar olarak, hemen hemen hiç bir film püskürtülmesi suretiyle kanca oluşmuşsa çünkü katmanlar arası yalıtım tabakası maruz bir SiO.sub.2 filmi olan. tungsten koruyucu battaniye maruz SiO.sub.2 üzerinde büyür, tungsten koruyucu battaniye kolayca çünkü zayıf yapışma, anti parçacıkların sıyrılır üretilir.

Tungsten Blanket Açıklaması

Normalde, bir refrakter metal istihdam edilmiştir bir çok katmanlı kablolama kablo katmanları bağlamak için fiş, tungsten gibi. Bununla birlikte, tungsten alaşımı SiO.sub.2 zayıf bir yapışma vardır. Bu nedenle, SiO.sub.2 oluşan yalıtkan film arası bir tabaka üzerinde tungsten paket oluşturmak için, titanyum film lamine yapışma tabakası ilk olarak oluşturulur ve daha sonra, tungsten paket meydana getirilir.

Tungsten Battaniye Biriktirme

Tungsten paket bırakma cihazı, havası alınabilir bir içi olan bir reaktör içermektedir, bir gaz giriş reaktöre bir reaksiyon gazı vermek için parçalar, montaj, bir amacı, alt-tabaka muamele edilecek gaz sızmasına önlenmesi için penetrasyon önleyen araçları monte için bir araç, tanzim tedavi edilecek olan nesnenin alt-tabakanın bir yüzeyinin çevresel bir kısmı kapağın ve nesnenin alt-tabaka bir çapa ve nesne substratın daha büyük bir dış çevre, ve başka bir gaz girişi daha küçük bir iç çapa sahip olan bir bir gaz sokulması için vasıtalara penetrasyon önleyici vasıtasıyla kapalı nesne substratın çevresi üzerinde alan. alt-tabakanın bir çevresel SiO.sub.2 kısmında paket tungsten büyüme engellenir ve tungsten battaniye soyulabilir kaynaklanan partiküllerin, yani üretim önlenir.

maruz kalan SiO.sub.2 filmi üzerinde tungsten örtüsünün bir büyümesini önlemek için, alt-tabaka yaklaşık maruz SiO.sub.2 filmi SiO.sub.2 maruz filmin ulaşmasını Reaksiyon gazı da önlenmesi için bir halka ile kaplıdır.
SiH.sub.4 ya SiH.sub.2 Cl.sub.2 bir gaz silikon ince bir film tabakası bunun oluşturulması için bir alt-tabaka yüzeyi üzerinde akmasına izin verildiğinde, tungsten paket, yukarıda tarif edilen oluşturma önceki teknik metodunda , reaksiyon gazının nüfuz etmesini engelleyen bir halka ile kapalı kısmında temin edilmez. Bu nedenle, SiO.sub.2 bir tabakası alt-tabakanın bir çevresi üzerinde maruz kalmaktadır.
WF.sub.6 bir gaz akışı sağlayarak Wsi filmin oluşturulması sonraki işlemde, WF.sub.6 SiO.sub.2 filmin alt-tabakanın bir çevresi üzerinde açığa çıkan bir bölümü içine nüfuz edebilir. Bu durumda, tungsten örtüsü SiO.sub.2 film doğrudan büyür ve partiküllerin üretimi ile sonuçlanır.


Eğer tungsten koruma battaniye herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
版权所有©1997 - 2016 中钨在线