ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Koruyucu Levha

Tungsten Alaşım Koruyucu Levha

Tungsten Alaşım Koruyucu Levha

Tungsten alaşım koruyucu tabaka radyasyona karşı korumak için kullanılmıştır. Buna karşılık, bir termoplastik lassoers ile yapılan en son geliştirilen koruyucu tabaka hafif ve çok esnek bir koruma malzemesidir. Tungsten alaşım koruyucu tabaka geniş bir kullanım yelpazesine sahip olması beklenen bu tür giren odalardan radyasyon azaltmak ve dekontaminasyon sırasında geçici depolama sahalarında muhafaza kontamine atıklar için kapakları olarak.

Tungsten alaşım koruyucu tabaka radyasyon uzmanlık bir dizi üzerinden ağır malzemeler ve çeşitli reçine işleme teknolojileri için ambalaj geliştirmekteyiz lif ve Nihon Matai araştırma laboratuvarları içeren yüksek yoğunluklu elit, uygulamaları üzerine yapılan araştırmadan elde olan, işbirliği yoluyla geliştirilmiştir yıl. Bir patent başvurusu hala havada radyasyon yüksek düzeyleri vardır alanlarda yapılan tekrarlanan gösteri deneylerine dayanmaktadır dava açılmıştır.

"Genel Ambalaj Sanayi," radyasyon önlemler alanında topluma katkıda bulunmak için, ambalajın uzun yıllar boyunca birikmiş.

Tungsten Alaşım Koruyucu Levha Özellikleri

tungsten alloy shielding sheetÖnceki radyasyon koruyucu ürünler ele onları ağır ve sert hale kurşun gibi metal levhalar çoğunlukla yapılmış ve insan vücudu üzerindeki etkileri ile ilgili kaygılar olmuştur. Buna karşılık, bu ürün radyasyona karşı korur, bir inorganik madde ile entegre yumuşak termoplastik lassoers oluşur. Üstün özellikleri, esneklik ve kullanım kolaylığı vardır.
tungsten alaşım kullanılan hammaddeler güvenli olduğu kanıtlanmış ve insan vücudu üzerinde hiçbir etkisi yoktur edilmiştir. Tungsten alaşım plastik ve kauçuk hem özelliklere sahip bir yüksek polimer bir malzemedir.

Tungsten Alaşım Koruyucu Levha Özellikleri

Kalınlık: 1mm–2mm; genişlik: 500mm–2,000mm
Tungsten alaşım koruyucu tabakaGerekli boyutta kesilebilir kullanım amacına uygun.
radyasyon kamuflaj oranı sayfaları çekerek artırılabilir.

Tungsten Alaşım Koruyucu Levha Uygulama

• zemin, duvar, vb İnşaat malzemeleri
• yaşam alanları için perdeler, halılar ve diğer bağlantı parçaları
• Geçici depolama siteleri ve dekontaminasyon sırasında diğer yerler için kapaklar.
• kullanım çıkarılmış bitki örtüsü ve oluklar Örnekler için Kapak sayfaları: Esnek Orta Dökme Konteynerler ve büyük kum torbaları ve ev dekontaminasyon sırasında saklama kutuları için kapak sayfaları olarak biriken kontamine toprak ve diğer malzemeler için kapak sayfaları gibi.

Eğer tungsten alaşım koruyucu levhalar ilgi varsa, satış ekibimizle irtibata geçmekten çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved