ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Huni Koruyucu

Tungsten Huni Koruyucu

iyonlaştırıcı radyasyon zararlı etkilerinden hastaları ve diğer insanları korumak için, mükemmel bir radyasyon emici malzeme bir tür kötü gereklidir. Bu nedenle, tungsten alaşım radyasyon koruyucu ve daha popüler hale gelmektedir.

Tungsten alaşım huni koruyucu Radyasyondan korunma için uygun bir hammadde olduğunu radyografik yoğunluk (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun), işlenebilirlik, iyi korozyon direnci, yüksek radyasyon emilimi (kurşun üstün), basitleştirilmiş yaşam döngüsü ve yüksek dayanımlı kendi kombinasyonu olarak. Tungsten vira alaşım huni koruma anlamlı toplam hacmi ve tungsten huni koruma ve konteynerlerin kalınlığını azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayabilir. zehirsiz olduğundan Bunun yanı sıra, geçmişteki kurşun ya da tükenmiş uranyum ile karşılaştırıldığında, tungsten ağır alaşım hunisi koruyucu fazla kabul görür.

tungsten en etkili kullanımı, birçok dışarı, ileriye dönük uygulama birkaç önemli faktörler (uzay / çevresel kaygılar, çoklu uygulamalar için uzun vadeli depolama / bertaraf ve potansiyel) değerlendirildikten sonra elde edilecektir. Düzgün koruyucu malzeme olarak seçildiğinde "sıradan" koruyucu uygulamalar için-yararlı mal olmasa da, elde edilecek kurşun aşan kaçınma yapar.

Tungsten huni koruyucu 19.25 g / cc bir yüksek yoğunluklu sahiptir (kurşun yoğunluğu 11.34 g / cc). Burada, tungsten kazanç avantajı da sıkıştırıp presleme için plastik içine karıştırma veya özel şekil ve boyutlarda döküm kolaylığı bulunmaktadır. hemen hemen reaktif olmayan ve toksik olmayan bir Tungsten huni Kablolar kurşun farklıdır. Bu taşıma şartlarını kolaylaştırdı ve uzun vadeli imha ve karışık tehlikeli atık olarak potansiyel karakterizasyonu olarak kurşun kullanımı ile ilgili sorunları en aza indirir.

tungsten huni koruyucu ağır alaşım huni kalkan tungsten tungsten huni koruyucu
Tungsten Huni Koruyucu-1 Tungsten Huni Koruyucu-2 Tungsten Huni Koruyucu-3

Tungsten Alaşım Huni Koruyucu Uygulaması

Tungsten ağır alaşım huni koruyucu eritme malzemeler için koruyucu tungsten huni boşaltma, cam elyaf, refrakter alüminyum silikat elyaf, inşaat malzemeleri alanında uygulanmaktadır.

Neden tungsten alaşım Huni Koruyucu?

kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten huni koruyucu küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. Aynı ağırlıktaki yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.

tungsten huni koruma tasarımı esnasında, tungsten ağır alaşım huni koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K= e0.693 d / △1/2
K: Kalkan birden zayıfladı
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruyucu, bir elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Eğer tungsten ağır alaşım huni koruyucu hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. E-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved