ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Radyoaktif Kaynak Tutucu

Tungsten Radyoaktif Kaynak Tutucu

Radyoaktif madde kaynağı tutan ve tıbbi tedavi ve diğer amaçlar için oradan radyant enerjinin bir ışınını yönetmek için bir tungsten alaşım kaynak tutucu cihazlar; ve daha özellikle bir durma pozisyonunda güvenli bir şekilde aynı radyoaktif kaynak içeren ve koruyucu için ihtiva olarak bir mainbody kaynak tutucu cihazları aramak ve hangi bölümleri içine bir radyasyon çıkışı kısmı kaynağı bir radyasyon ortaya çıkması ile kayıt için taşınır Bahsedilen için Orada laperture.

Tungsten kaynak tutucu incelenen çalıştırılması büyük ölçüde kolaylaştırmış ve fail-safe cihazın ameliyat sağlanır sayede cihaz activePosition onun yaslanmak konumundan radyoaktif kaynağın harekete geçirilmesi Etkileyen için araçlar geliştirilmiş olan.

Tungsten alaşımları tungstenalloy kaynak tutucu için kaynak tutucu cihaz için en iyi seçenek mükemmel değer sağlayın olduğunu. Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlamak olabilir. İnsanlar tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanarak. Bu anlamlı kalkan ve konteynerlerin genel hacmi ve kalınlığı azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayın edebilirsiniz. Ağır alaşım kaynağı tutucu cihaz Tungsten çok yüksek erime noktasına sahip olan ve bir yoğunluğa iki çelik yaptığı ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır. Nedeniyle yüksek yoğunluklu, tungsten alaşımları kurşun daha yüksek radyasyon kamuflaj sunmak ve toksik olmayan.

 

Chinatungsten üretim ve arz tungsten kaynak tutucu cihazın uzmanlaşmış. Herhangi bir soruşturma sıcak e-posta tarafından kabul edilecektir sales@chinatungsten.com veya telefon ile 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved