ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Çok yapraklı kolimatör

Tungsten Alaşım Çok yapraklı kolimatör

Neden tungsten alaşım çok yapraklı kolimatör ihtiyacınız var?

tümör veya kanser tedavisinde insanlar, daha fazla hastane yaygın görüntü elde etme ve hasta solunum hareket analizi ve ardından radyoterapi gereklidir CT simülasyon sistemi kullanır. Tungsten alaşım çok yapraklı kolimatör genellikle gereksizdir radyasyon koruma hasta için kullanılır.

Bildiğimiz gibi, tungsten ağır alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir, yanı sıra, 17.0 g / cm3 18.6 ila çevre dostu, yüksek yoğunluklu g / cm3 tungsten alaşım çok yapraklı kolimatör mükemmel bir hale radyasyon emme yeteneği, hastanın güvenli yapmak üzere, radyasyon terapisi makineden ışınımı emmek üzere yeterince yoğun olduğu gibi.

Nasıl tungsten alaşım Çok yapraklı kolimatör Radyasyon yeteneği nedir?

Kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşım küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. bir yerde büyük bir radyasyon emilimini gerekiyor ancak sadece çok küçük bir yer sağlar aynı ağırlığa sahip, yüksek yoğunluklu alaşım diğer malzemelere göre daha ince aynı enerji emilimi sağlayabilir, tungsten alaşım olumlu bir malzemedir.
Chinatungsten Çevrimiçi tasarım ve müşteri şartının olarak tungsten alaşım kolimatör yapabilir ayrıca uluslar arası standarda dayalı tungsten alaşım kolimatör sunuyoruz, ancak verebilir sadece. Genellikle, radyasyon kabiliyeti aşağıdaki formüle dayanarak hesaplanabilir:

formül: K= e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin koruma malzemesi
d: kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı, kalınlık Koruma, insanlar elde edilebilir malzeme yoğunluğuna bölünür malzemenin kalınlığı, tercüme kalitesi yarı değeri tabaka kalınlığı gerekmektedir.

Radyasyon Koruma olun nasıl tungsten alaşım Çok yapraklı kolimatör

kanepede hareketini kontrol edecek şekilde hareket izin ayar aralığında hareket lezyon hedef dönemine göre, tedavi makineden radyasyon ışını, dışarı ve kapalı otomatik tetikler, o zaman tümörün hareketi ile takip edilir (hedef), bu şekilde, gerçek zamanlı dinamik hassas radyoterapi yapmak. Bu yöntem, vb kanser ya da göğüs, karın gibi tümörlerin tedavisi için tüm süreç akciğer, karaciğer, meme, daha büyük bir derecede solunum hareketinin neden olduğu hareket ile tedavi için uygulanabilir hareket dalga biçimini izleyen bir kızıl ötesi olan yüzey yansıma belirteçlerinin aracılığıyla yüzey doğrulanmış ya da hastalığın tedavisi, bu olur radyoaktif madde belirli bir radyasyon üretir yapmak amacıyla, floroskopi görüntü kullanılarak, yansıtıcı belirteçler kızılötesi. tungsten alaşımı kolimatör olarak işleme cihazı radyasyon kamuflaj için hiç yüksek performanslı malzeme mevcut ise, o zaman, hastanın diğer kısımları hemen hemen eş zamanlı radyasyona karşı maruz kalacak. Çok korkunç olacak. Bu nedenle, radyasyon kaynağı hareketi, daha sonra tungsten alaşım çok yapraklı kolimatör radyasyonu absorbe ne zaman hastayı korumak için.

Chinatungsten Eğer herhangi bir soruşturma ya da soru varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, tungsten alaşım çok yapraklı kolimatör sunabilir sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, ya da telefonla 86 592 512 9696. Biz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunacak.

 

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved