ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık

Spor için tungsten Ağırlık

Tungsten Alaşım Spor Karşı

balıkçılık-jig
Nedeniyle yüksek yoğunluklu ve küçük hacimli, yüksek erime noktası sağladığı sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, iyi işlenebilirlik, toksik olmayan ve çevre dostu, yüksek darbe direnci ve çatlamaya karşı direnci, tungsten alaşım spor Karşı ağırlık daha popülerdir.

Dart için tungsten alaşım Spor

"(Yeni) dart satın" yeni bir dart varil alıyorum demek. Günümüzde varil rahat ve güvenli bir tutuş için yüzeyde kafalı ya da yüzük geniş bir yelpazesi ile, hemen hemen her türlü şekli vardır.
Çünkü üretim ile teknik zorluklar,% 100 tungsten dart varil mevcut değildir. Tüm "tungsten" aslında Nikel-Demir-Tungsten en yaygın olanı olmak üzere, tungsten alaşım yapılmış satın alabilirsiniz dart. tungsten alaşım şimdi profesyonel dart için ana malzeme olduğu için biz tungsten alaşım sporları gibi dart sınıflandırabiliriz.
Yumuşak uçlu-tungsten-varil Çelik-ucu-tungsten-varil tungsten alaşım mermi color_fishing_weights

Tungsten Alaşım Balıkçılık Ağırlıkları

Tungsten alaşım spor ailesi şimdi de balıkçılık oluşmaktadır. hafif balık jig izin verir, çünkü tungsten alaşım spor tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları ve aygıtlar dip hissetmek, sık sık hafif jig ağırlığı mümkünse benimsemek, genel bir kural olarak tatlı su ve tuzlu su hem de kullanılabilir ve herhangi kapsayacak rehber. berrak suda, değişen hafif ağırlıklar daha etkili ve eğirme için hafif bir çizgi ile kombine edilmelidir 1/4 ons / 8 ons from1 mücadele de gereklidir. karanlık veya derin sularda, daha yoğun kapak ve 3/8 ons ihtiyaç vardır ve ağır hattı ile mücadele şişman yem döküm avlanır edilebilir 5/8 hakkında ağır jigs için. rüzgarlı günde durumunda, bu doğrultusunda bir yay darbe ve ağır balıkçılık platin var giderseniz değil sorun olacak ise, grev algılamak için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı ile teması sürdürmek zor.

Tungsten Alaşım Tenis Karşı

Tenis oyuncu topa vurur ve top uygulanan en yüksek güçle mümkün olduğunca kontrol elde etmek istiyor. top dizeleri merkezi alanıdır "tatlı nokta" olarak bilinen dizeleri bir pozisyonda vurdu oluşur. Oyuncu topun uçuş yönüne raket baş ile ters kare topa vurmak için çalışır. Hayır iki oyuncu aynı salıncaklar sahiptir ve bu nedenle iki farklı oyuncu aynı raket ile biraz farklı gidip gelebilir. o yapıldıktan sonra Dahası, tenis raketi ağırlığı ve genel yapısı bu yana sabit; Farklı bir düzenleme elde etmek için tek yol, farklı bir ağırlık ve ağırlık dağılımına sahip bir raket elde etmektir. Tungsten alaşım spor ürünleri ağırlıkları kolayca genel salıncak bir oyuncu artıracak raket seçilmiş noktalarda eklenecek sağlar. Seçilen ağırlıklandırma daha güçlü hizmet için kafa ağırlığını artırmak için kullanılabilir, ama aynı zamanda oyuncunun salıncak dengesizlikleri düzeltmek için. Tungsten alaşım spor malzeme, bu durumda mümkün olan en iyi malzemedir.

Tungsten Alaşım Golf Ağırlığı

Golf sadece son zamanlarda tungsten alaşım spor biri haline geldi. Golf takım takım düşük yoğunluklu yapılmıştır baş, hafif ve sert alaşım, bir karşı deliği, boyun kısmı bir ana gövde ihtiva etmektedir. Tungsten alaşım denge uzun yuvaya ya da halka yuvası olarak şekillenen denge yuvasına yerleştirilir. Bu alt, orta ya da kulüp kafasının ana gövdenin çevresine yerleştirilebilir. tungsten alaşım spor ürünleri karşı ağırlık aralıklarının bir yada daha fazla içine sokulabilir. Boyun kısmı golf kulübü başkanı telafi etmek için kulüp başkanı, ana gövdenin üst bir tarafında kaynaklanmıştır. Golf club dengesi farklı yoğunluktaki veya kulüp başkanı ana gövde üzerinde denge yuvası kaynak değişen konumuna göre ağırlıkları ekleyerek manipüle edilebilir. Her golf kulübü golfçü ihtiyaçlarını Mach için ince ayar daha olabilir.

tungsten alaşım mermi color_fishing_weights balıkçılık-jig tungsten alaşım karşı ağırlık balıkçılık-jig

Tungsten Alaşım Kayak Ağırlığı

Tungsten kayak denge ağırlıkları tungsten alaşım ürünleri bir tür ve kayaklar ve optimum performans tüm kayak disiplinlerinde elde edilmesini sağlar ilişkili aksesuar teknolojik sektörüne ilişkindir. Daha özel olarak, ürün kayak, kayak çizme ve ilgili bağlamaları oluşan bir derleme ile ilgilidir. Değişken boyuttaki bir ya da daha fazla ağırlık kayak kendisi ve kar kayağı dayanma temas bölgesi üzerinde hareket eden bir basınca neden olan çeşitli parçaların titreşimleri bir azalma daha iyi dengelenmesini sağlamak amacıyla kayak üzerine monte edilir .

tungsten alaşım mermi color_fishing_weights kayak denge ağırlığı El Ağırlıkları-için-Joggers- El Ağırlıkları-için-Joggers-02

çalışan, çoğunlukla alt bedeni güçlendirir, birçok joggers ve koşucular bilekliği şeklinde veya eldiven şeklinde ellerinde kendi Kolları ek ağırlıkları giymek karar. Egzersiz yaparken ağırlıklı ayak bileği-bantları kullanmak da yaygındır. Böyle dambıl tipi el ağırlıkları gibi farklı formlarda, diğer ağırlıklar da yaygın olarak kullanılmaktadır. deneyimi fazla 20 yıl ile, Çin Tungsten size ağırlık hakkında çok şey ve daha öğretebilir. Biz farklı formlarda ve şekillerde tungsten alaşım spor ağırlıkları sunuyoruz. Güvenli, yoğun, toksik olmayan ve kolay işlenebilir. Eğer hacim oranı için en iyi ağırlık arıyorsanız tungsten alaşım malzemedir.

Eğer tungsten alaşım spor ürünleri herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım imalatı Süreci| Tungsten Alaşım Üretici |Tungsten Alaşım Uygulama
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved