ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Volfram Jeneratör Shields

Volfram Jeneratör Shields

Volfram Jeneratör Shields

tungsten jeneratör kalkanlarıTungsten jeneratör kalkanları Bir kızı izotop, teknesyum 99m dönüşür molibden 99 olarak adlandırılan bir izotopu, yüklü bir radyoaktif çekirdek içerir. Bu radyoaktif sıvısı toplandı ve teşhis maddeleri bir dizi ile karıştırılmış, sodyum klorit ile seyreltildi ve hastaların enjekte edilir. Radyoaktif madde vücudun belirli yerlerinde toplar ve bir gama kamera tarafından görülebilir. kızı izotop vücutta zamanı en aza indirmek, sadece 6 saatlik bir yarı ömre sahipken, üst molibden 99, 2.75 günlük bir yarı ömre sahiptir.

Radyofarmasötiklerin kullanılabilir dozlarda içine tuzlu çözümleri bünyesinde dönüşüm için kullanılan, Medi-rayTM tungsten ağır alaşım jeneratör kalkanları verimliliği ve bizim özelliğidir emniyeti hem de sağlarlar.

1972 yılında ilk Technetium99 jeneratör tanıtan bu yana, Medi-rayTM onun tungsten ağır alaşım jeneratör tasarımları kalkanlar ve Technetium99 jeneratör üretiminde tanınmış dünya lideri haline gelmiştir mükemmel devam etmiştir.

Bizim fizikçiler ve mühendisler tasarımı uzmanlık 34 yıldır var ve tungsten jeneratör üretim ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler korur.

tırtıklı ve pirinç dişli kapakların, kurşunlu cam görüntüleme pencereleri ve bizim ergonomik kaymaz yüzey ile sağlanan bu tungsten jeneratör kalkanları "sağım" senin jeneratörler için optimum çözümü sunar.

tungsten jeneratör kalkanları tungsten jeneratör kalkanları-2 tungsten jeneratör kalkanları-3
Volfram Jeneratör Shields-1 Volfram Jeneratör Shields-2 Volfram Jeneratör Shields-3

Tungsten Ağır Alaşım Jeneratör Shields Avantajları

tungsten jeneratör kalkanlarıBir malzemenin yoğunluğu, radyasyon durdurma yeteneği ile ilgilidir. Yüksek yoğunluklu daha iyi durdurma ve emici radyasyon ışın anlamına gelir. Nedeniyle çoğu diğer malzemelere göre daha yüksek yoğunluğa, bu tür geleneksel radyasyon kalkanı olarak ağır alaşım jeneratör kalkanlar emici ve neredeyse diğerleri metallere göre daha ışınları durdurma çok daha yüksek bir yeteneği vardır tungsten - kurşun. gama ışınlarının daha doğrusal zayıflama koruyucu tungsten radyasyon daha az eşit koruma için gerekli olduğu anlamına gelir. tungsten ağır jeneratör kalkanlarının Alternatif eşit miktarlarda eşdeğer kurşun kalkanı daha azalmış maruz kalma risklerini sağlar.

jeneratör kalkanlar tungsten ağır alaşım onun radyografik yoğunluk (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun), işlenebilirlik, iyi korozyon direnci, yüksek radyasyon emilimi (kurşun ve çelik üstün) kombinasyonu, basitleştirilmiş yaşam döngüsü gibi, radyasyon korunması için doğru malzemedir yüksek güç. Tungsten ağır alaşım jeneratör kalkanlar önemli ölçüde tungsten kabarması alaşım jeneratör kalkan ve konteynerlerin genel hacmi ve kalınlığı azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayabilir. hiçbir herhangi bir toksik olduğu için yanında kurşun ile karşılaştırıldığında ya da tükenmiş uranyum (DU), tungsten jeneratör kalkanlar ortamlarda hem kurşun ve DU için daha dostluktur.

Eğer tungsten ağır alaşım jeneratör kalkanlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved