ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Volfram Karşı ağırlık

Volfram Karşı ağırlık

Sports tungsten Denge ağırlıkları

Yüksek yoğunluklu ama küçük hacimli, yüksek erime noktası sağladığı sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, iyi işlenebilirlik, toksik olmayan ve çevre dostu, yüksek darbe direnci ve çatlama mukavemeti, tungsten karşı ağırlık haline daha fazla gibi spor alanları, kullanılan popüler:

Tungsten Alaşım Cube

Tungsten ağır metal işlenecek zor olduğundan, ortak çıkarılma işlemi tungsten ağır metal perfect.But Metal enjeksiyon kalıplama (MIM) tungsten alaşım küpleri yapmak için ideal bir üretim sürecidir gelemedi. MIM karmaşık üç boyutlu yapısı, yüksek yoğunluk, yüksek sertlik, yüksek hassasiyet, vb .., daha karmaşık, MIM daha avantaj daha küçük, daha hassas olması özelliği ile metal ve seramik bileşeni üretimi için uygundur, yoğunluk 95 geliyor % -98%. Tungsten denge ağırlığı yüksek yoğunluklu önemli ölçüde bileşenlerin fiziksel boyutunu azaltmak için mümkün kılar. Bu da, ağırlık dağılımının daha iyi kontrol yarar sağlar ve kontrol eden mekanizmaların duyarlılığını arttırır. Büyük bir kitle sınırlı bir alan içinde yer alan gerektiği yerlerde, tungsten alaşım tungsten denge yapmak için ideal bir malzemedir.
tungsten alaşım küp tungsten alaşım küp

Tungsten Alaşım Balıkçılık Ağırlıkları

Balıkçılık ağırlığı, balık jig adlandırılır ve tatlı su ve tuzlu suyun her ikisi de kullanılabilir. Tek fark için, kullanılan ağırlık ve emin olmak önemlidir, tungsten karşı ağırlıkları suya neredeyse yeterince batar. Hafif balık jig dibe ve herhangi bir kapak kişileri hissetmek için izin Çünkü genellikle, eğer mümkünse hafif jig ağırlığı benimsemeye çalışın. Temiz su, daha hafif ağırlıklar 1 adet / 8 ons 1/4 ons kadar daha etkili ve eğirme için hafif bir çizgi ile kombine edilebilir shoulderstand mücadele bu nedenle gerekli. Karanlık veya derin su için, daha yoğun kapak ve 5/8 ons yaklaşık 3/8 ağır jigs ihtiyaçlarını ve ağır bir çizgi ile mücadele avlanır edilebilir. Ürünler olacak ise rüzgarlı günde durumunda, bu grev algılamak için balıkçılık onunla temas halinde zor değil problem eğer doğrultusunda bir yay darbe ve ağır balıkçılık platin var gidin.
tungsten alaşım mermi balıkçılık ağırlıkları renk balıkçılık-jig

Alaşım Tenis Ağırlıklar Volfram

Tenis oyuncu topa vurur ve top Uygulanan en yüksek güçle mümkün olduğunca kontrol elde etmek istiyor. Top dizeleri merkezi alanıdır "tatlı nokta" olarak bilinen dizeleri bir pozisyonda vurdu zaman bu oluşur. Hayır iki oyuncu aynı salıncaklar ve DOLAYISIYLA iki farklı oyuncu aynı raket ile biraz farklı gidip gelebilir. O yapıldıktan sonra Dahası, tenis raketi ağırlığı ve genel yapısı beri sabittir. Farklı bir düzenleme elde etmek için tek yol, farklı ağırlık ve ağırlık dağılımına sahip yeni bir raket elde etmektir. Ağırlıkları kolayca oyunculara genel salıncak artıracak mı raket seçilmiş noktalarda eklenebilir Could eğer ANCAK, avantajlı olacaktır. Seçilen ağırlıklandırma oyuncunun salıncak dengesizlikleri düzeltmek için, bu nedenle ancak, daha güçlü hizmet için kafa ağırlığını artırmak için değil sadece kullanılabilir olabilir. Tungsten karşı ağırlık içinde en uygun malzemedir.
tungsten alaşım mermi balıkçılık ağırlıkları renk balıkçılık-jig

Alaşım Golf Ağırlıklar Volfram

Clubhead ana gövdesi, düşük yoğunluk, hafif ve sert alaşımından yapılmış olan, ancak, tungsten denge baş ağırlığı arttırmak ve salınım dengelemek için gereklidir. Tungsten karşı ağırlık yuvası uzun yuvaya ya da halka yuvası şeklinde, bu alt veya merkezi veya clubhead 'mainbody çevresine devreye girer olduğunu. Bu tungsten karşı ağırlık yuvasına konur ve boyun kısmı golf kulübü başkanı telafi etmek için clubhead mainbody üst bir tarafında kaynaklanmıştır. Farklı yoğunluktaki golf ağırlıkları clubhead mainbody üzerinde denge yuvası kaynak pozisyonunu değiştirerek tarafından üretilen, bu nedenle her golfçü farklı golf kulübü ile uyumlu olabilir mi olabilir.
tungsten alaşım mermi balıkçılık ağırlıkları renk balıkçılık-jig

Alaşım Kayak Ağırlıklar Volfram

Tungsten kayak denge ağırlıkları kayaklar ve optimum performans yokuş aşağı kayak tüm spor disiplinlerinde Elde izin verir ilişkili aksesuar teknolojik sektörüne ilişkindir. Daha özel olarak, ürün İlgili asamble değişken büyüklükte bir ya da daha fazla ağırlık kayak kendisinin ve titreşim bir azalma daha iyi dengelenmesini sağlamak amacıyla kayak üzerine monte edildiği kayak, kayak çizme ve buna bağlı bağları oluşan için çeşitli parçalar factthat tarafından yoğunluğunu ve uygulama noktasını konusunda sürekli ve çok hızla kar değişikliği ile kayak taşıyıcı temas bölgesi üzerinde etki eden basınç stres neden oldu.
kayak denge ağırlığı tungsten alaşım karşı ağırlık

Aktarımlarının için tungsten Karşı

Hepimizin bildiği gibi, büyük, modern gemiler, omurga yapılır ya da yüksek yoğunluklu malzeme, renk dolu: kurşun gibi. Ancak, kurşun öylesine sahip, çevre dostu değildir, yüksek yoğunluklu ve toksik olmayan, tungsten ağır alaşım giderek yelkenli, uçak, araba vb için counterweighs benimsenmiştir. (Omurganın alt kısmında büyük bir ampul sık sık) mümkün olduğunca düşük tungsten denge koyarak maksimum düzeltilmesi an verilen kütle çıkarılan edilebilir. Gövdesinde Taşınan balast geleneksel formları taş veya kum vardı.
yat denge yat denge01

Eğer tungsten karşı ağırlık olarak herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved