ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Radyasyon Duvar

Tungsten Alaşım Radyasyon Duvar

Neden tungsten alaşım radyasyon kalkanı?

kurşun, bor karbid gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemeleri ile karşılaştırıldığında, tungsten alaşımı küçük bir hacme sahip birleştirilmiş mükemmel yoğunluğu sağlar. Aynı ağırlıklarda Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu ile yüksek yoğunlukta alaşım 1/3 daha az yer kullanarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.
ağırlıkça belli bir, daha çok yoğunluklu, daha yoğun ve kalınlığı daha ince olacaktır zaman, tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. kamuflaj malzemesi tungsten alaşım radyasyon radyasyon koruma için uygun olmasının nedeni budur.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin radyasyon koruyucu
d:Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj kalınlığı kendi birimlerinin yarı değeri tabaka kalınlığı ile, elde edilebilir tungsten alaşımı radyasyon shieldingl yoğunluğuna bölünmesi ile malzemenin kalınlığı çevrilmesinden kalitesi yarı değer tabaka kalınlığı gerekmektedir .

Tungsten alaşım radyasyon Duvar Nedir?

Tungsten alaşım radyasyon duvar bir dalga ya da bloke edici ya da engelleyici malzemeden geçen parçacıkların sıçrayan ray etkisini azaltmak için yeteneği olan bir zayıflatma ilkesine dayanır. X-ray ve gama tungsten alaşım radyasyon yalıtma saçılma veya çift üretimi, fotoemisyonu ile zayıflatılmış ise yüklü parçacıklar, bariyer elektronlarla reaksiyonlar enerji kaybederek zayıflatılmış olabilir. Nötron esnek ve esnek olmayan saçılması bir kombinasyonu ile daha az zararlı yapılmış ve en nötron edilebilirtungsten alaşım radyasyon duvar bariyerler bu süreçleri teşvik malzemelerle inşa edilir. Bize sunduğu tungsten alaşım radyasyon kalkanı en yüksek kalitede olduğunu.

Radyasyon nükleer güç tesisleri, endüstriyel veya tıbbi röntgen sistemleri, radyoizotop projeler, parçacık hızlandırıcı çalışmalarında ciddi bir sorundur, ve diğer circumstances.Tungsten alaşım radyasyon kalkanı sayısı altında ondan bizi koruyabilir. radyasyon içeren ve çalışanlar veya çevreleriyle fiziksel zarar engelleyen alaşım radyasyon duvar potansiyel olarak tehlikeli ışınları yayar tungsten işletim ekipmanının önemli bir parçasıdır. insan güvenliği ve elektronik cihazlar ve tungsten alaşım radyasyon duvarında fotoğraf filmi gibi hayati kaygılar yanı sıra tungsten alaşım radyasyon duvar vardır radyasyona maruz ödün edilebilir yapısal malzeme hem de korumaktır. Tungsten alaşım radyasyon duvar bizim önde gelen ürünleri.

Radyoaktif ışınların nüfuz etkilerini ve derecesini düzenleyen süreci dahil radyasyon tipine göre değişir. nötronları, gama ışınları ve x-ışınları içeren dolaylı iyonlaştırıcı radyasyon, iyonize radyasyona ayrı sınıflandırılır. Tungsten alaşım radyasyon duvar yüklü parçacıklar içerir. Belirli parçacıklar ve tungsten alaşım radyasyon duvarının element özellikleri arasındaki etkileşim tarafından belirlenen tungsten alaşım radyasyon duvarının farklı malzemeler, diğerleri daha radyasyonun belirli türleri için daha uygundur. Biz gereksinimleri ile tam uyum içinde tungsten alaşım radyasyon duvar ürünleri sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon duvara veya başka bir tungsten alaşım radyasyon kalkanı ürünleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Veya e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Sen bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tungsten Ağır Metal Radyasyon Odası
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved