ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >Tungsten alaşımlı Tıbbi Uygulamalar

Tungsten alaşımlı Tıbbi Uygulamalar

Ağır metal alaşımları, nikel-demir veya nikel-bakır matrisi ile tungsten sözde alaşımlarıdır. Bunlar, toz metal ve sinter işlemleri ile imal edilir.

Tungsten Sertlik ve yüksek yoğunluklu X-ışını üretimi ve radyasyon kamuflaj alanında kritik olan ağır metal alaşımlarının üretilmesi için ideal hale getirmektedir. Genel olarak, X-ışını ve gamma radyasyonu emme koruyucu malzeme yoğunluğuna doğru orantılıdır. tungsten alaşımları son derece verimli radyasyon zırhlama ve koruma sağlar.

X-ışını ve gamma radyasyonu emme koruyucu malzeme yoğunluğuna doğru orantılıdır. Tungsten Yüksek Yoğunluklu kompozitler kurşun kadar etkili fazla 1,5 kat ve alanı sınırlıdır özellikle son derece verimli bir koruma sağlarlar.

Medikal Ürünler

X-ışını anotlar, kolimatör veya anti-dağılım plakaları, radyasyon kalkanı, radyoaktif kaynak kaplar ve şırınga radyoaktif izotop enjeksiyonu ve radyoopak belirteçlerin kapakları

 


Eğer tungsten radyasyon kapak ilgilenen varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, ya da 592 512 9696 86 telefon, biz her zaman hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten radyasyon kalkanı Avantajı| Tahribatsız Muayene için tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved