ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Sağlık

Tungsten Alaşım Sağlık

Çalışmalar artık sanıldığı kadar da kaynak, metal kesme ve diğer uygulamalarda kullanılması tungsten, hem kimyasal olarak inert değil göstermektedir. tungsten bazı formları, belirli çevre şartlarında kolaylıkla olsa toprak ve yeraltı sularını taşıyabilirsiniz. Hem savunma ABD Bölümü ve çevre koruma ajansı şimdi bir endişe "yükselen kirletici" olarak eleman sınıflandırır. Tungsten alaşım malzeme widly kurşun ikamesi olarak kullanılır ve tungsten alaşım sağlık malzemesi balıkçılık ağırlığı ve DU ile karşılaştırıldığında askeri uydurma parçalar olarak çalışan olarak kabul edilir.

Bilim adamları tungsten çok daha az toksik kurşun veya cıva daha olduğunu düşünüyorum. Volfram Esansiyel iz element, molibden etkisini antagonize ederek hareket etmek gösterilmiştir. Uzun endüstriyel deneyim sadece W ya da erimeyen bileşikler maruz kalan işçiler arasında geliştirmek için hiçbir pnömokonyoz belirtti.

hasta, doktor, hemşire ve radyasyona maruz kalabileceği diğer insanları korumak için, radyasyon kaynakları güvenle ayrılmış ve ekranlı olmalıdır. Radyoaktif malzemeler için tutma ve teslim cihazları gibi meme kanseri, cilt kanseri, vb Kurşun ve çelik geleneksel koruma malzemeleri, ancak tungsten alaşım radyasyon gibi iyonize radyasyon zararlı etkiler yaratmak için değil, yeterince düşük radyasyon seviyesini düşük tutmak olacağını önemlidir perdeleme şüphesiz en iyi çözüm yoktur. Mükemmel radyasyon emilimi, kurşun ve iyi bir fiziksel direnç iki yoğunluk tungsten alaşım radyasyon ekranlama kullanmak için ana nedenleri vardır. Tungsten alaşım sağlık radyasyondan çevrenin korunması ve insan korunması için sıcak bir tipic olduğunu.

Kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşımları küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğunu sağlamak. Aynı ağırlığa sahip, yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az yer kullanarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir.

ağır alaşım Tungsten geleneksel radyasyon koruyucu malzemelerin mükemmel bir alternatif sağlamak hem tıbbi ve endüstriyel settings.Tungsten alaşımları radyasyon kalkanı tungsten alaşım sağlık uygulamaları için en iyi seçenek olduğunu. Yüksek yoğunluklu tungsten ağır alaşım radyasyon kalkanı 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. İnsanlar tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanarak.

Eğer tungsten alaşım sağlığı herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Savunma için tungsten alaşımları| Volfram alaşımları Altın Değişiklik
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved