ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Nükleer Günlüğü tungsten radyasyon kalkanı

Nükleer Günlüğü tungsten radyasyon kalkanı

Nükleer Günlüğü nedir?

Nükleer günlüğü tungsten radyasyon kalkanı Nükleer günlüğü litoloji ve kaya özellikleri hakkında bilgi vermek için geç 1920'lerden beri bazı şeklinde kullanılır olmuştur. Devam teknolojik gelişmeler, doğal ve uyarılmış nükleer okumalar ölçümleri analiz etmek için geliştirilmiş yöntemler sağlamıştır. log analiz amacı esas porozite, sıvı satürasyonu ve geçirgenlik olarak rezervuar özelliklerinin downhole değerlerini harita etmektir. akıllıca yerleştirilmiş dedektörler Nükleer-günlük araçları tedbir gama ışını ya da nötron sayısı oranları.

Nükleer Günlüğü tungsten radyasyon Shield Uygulamaları

Nedeniyle yüksek yoğunluklu, radyasyon ve çevre dostu özellikleri karşı mükemmel emme davranışı, tungsten alaşım nükleer günlük tungsten radyasyon kalkanı üretmek için en iyi seçimdir. gama ışınları ve nötronlar radyasyon delici çünkü nükleer günlük tungsten radyasyon kalkanları çalışır. Nükleer günlükleri birlikte bir rezervuar oluşturan kum, kil, su gibi madde-malzeme ve hidrokarbonlar ile nükleer radyasyonun etkileşimi dayanmaktadır. giriş için, etkileşimler öncelikle parçacık-saçılma interactions.Gamma ışınları tungsten radyasyon kalkanları genellikle nükleer günlüğü onlar fotonlar-klasik parçacıklar olarak kabul edilir gibi elektromanyetik radyasyon tartışmak için kullanılan vardır. Nötron tungsten radyasyon kalkanı petrol arama kullanılabilir ve deniz altı exploration.Neutron tungsten radyasyon kalkanı da günlük ya da arama bor, bakır, gümüş, manganez, tungsten, cıva, nadir toprak elemanları ve diğer mineraller de imha edilebilir.

Neden Nükleer tungsten radyasyon kalkanı Günlüğü?

tungsten alaşım malzemelerine kurşun% 60 daha yüksek olduğu, yüksek yoğunluğa sahiptir nedeniyle, etkinleşir tungsten alaşım mükemmel radyasyon emilimi koruyucu radyasyon etkilemeden, tungsten alaşım ışın kalkanlar boyutunu küçültür. tungsten alaşım, çevre koruma radyasyon koruma için kurşun daha iyi koruyucu radyasyon için tungsten alaşım çevre dostu özellikleri beri.

koruyucu tasarımı esnasında, tungsten alaşım radyasyon koruyucu çoklu koruyucu malzemelerin kalınlığı azaltabilmek için kalkan gereklerine göre hesaplanır.
formül: K=e0.693 d / △1/2
K: Shield birden Zayıflamış
△ 1/2: Yarım değer tabakası değerlerinin tungsten alaşım radyasyon kamuflaj malzemesi

 

Nükleer günlüğü tungsten radyasyon kalkanı Nükleer günlüğü tungsten radyasyon kalkanı

Nükleer günlük tungsten radyasyon kalkanı ile ilgili herhangi bir soruşturma ya da satın alma planı varsa,
bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved