ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Ücretsiz tungsten alaşım radyasyon kalkanı Kurşun

Ücretsiz tungsten alaşım radyasyon kalkanı Kurşun

Onlarca yıldır, kurşun radyasyon kalkanı altın standart olarak kabul edilmiştir. Bu, ucuz sürecin kolay ve çok etkili koruma sağlar. Yine taşıma ve kurşun atılması, madencilik, işleme üzerine sağlık, güvenlik ve çevresel kaygılar büyüyen kurşun ürünlerinin satışı ve kullanımına ilişkin giderek sıkı düzenleyici ortamı hakkında getirdi. Tungsten alaşım kurşunsuz radyasyon kalkanı gama ve X-ışını kaynakları korumak için geliştirilen bileşikler RoHS uyumlu ve kurşun, kurşun bileşikleri, ya da ABD EPA tarafından tehlikeli veya zehirli olarak kabul başka bir malzeme içermez.

ücretsiz kurşun tungsten alaşım radyasyon kalkanı engelleme veya bariyer malzeme ile parçacıkların sıçrayan bir dalganın ya da ray'in etkisini azaltmak için yeteneği zayıflama ilkesine dayanmaktadır. X-ray ve gama radyasyon fotoemisyonu, saçılma veya çift üretimi ile zayıflatılmış ise yüklü parçacıklar, bariyer elektronlarla reaksiyonlar enerji kaybederek zayıflatılmış olabilir. Nötron elastik ve inelastik saçılma bir kombinasyonu yoluyla daha az zararlı hale getirilebilir ve en nötron bariyerleri bu süreçleri teşvik malzemelerle inşa edilir. endüstriyel projelerde karşılaşılan radyasyon başlıca türleri şunlardır:

• Tungsten alaşım Gama ve X-ışınları Koruyucu: Bu ultraviyole veya görünür ışıkla gösterilir daha yüksek enerji düzeylerine sahip olan meydana elektromanyetik radyasyon şekilleri vardır.

• tungsten alaşım Nötron Koruyucu: Nötron pozitif ne de negatif bir yük ne var, ve bu nedenle engellenmesi gereken enerji ve kütle seviyelerinin geniş bir yelpazede sunar parçacıklardır.

• Tungsten Alaşım Alfa ve Beta Parçacıklar: beta parçacıkları olumsuz karşı kalkan daha zor elektronları ücret ise Alfa parçacıkları pozitif, helyum çekirdekleri ücret ve engellemek için nispeten kolaydır.

Radyoaktif koruyucu malzemelerin seçimi ve kullanımını etkileyen çeşitli faktörler vardır. Böyle zayıflama etkinliği, gücü, hasar direnci, termal özellikler ve maliyet verimliliği gibi hususlar çeşitli şekillerde radyasyondan korunma etkileyebilir. Örneğin, metal, güçlü ve radyasyona karşı dirençlidir, fakat mekanik özelliklerde değişikliklere uğrar ve radyasyona maruz kalma, belirli şekillerde bozulmasına yol açar. Benzer bir şekilde, betonlar, güçlü, dayanıklı, ve üretilmesi nispeten pahalı olan, ancak engelleyen nötronların en yüksek sıcaklıklarda daha zayıf ve daha az etkili hale gelir.

kurşunsuz tungsten alaşım radyasyon kalkanı kurşunsuz tungsten alaşım radyasyon kalkanı

Eğer kurşunsuz tungsten alaşım radyasyon kalkanı ile ilgili herhangi bir soruşturma ya da satın alma planı varsa,
bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved