ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >> Tungsten Alaşım Radyasyon Kalkanı >>Tungsten Alaşım Sanayi Koruyucu

Tungsten Alaşım Akış Ağız

Deneyimli profesyonellerden oluşan çeşitlendirilmiş bir ekibin desteği ile, üstün kaliteli tungsten alaşım akışı mouth.This ürün Yaygın nadir toprak metal, Kuvars cam erimesi, ısıtma elemanı ve yüksek sıcaklık geminin yapımı indüksiyon ocağı eritme için kullanılan sağlayın. Bize sağladığı ürün teyakkuz altında üretilmiştir kalite test tungsten ve ileri teknoloji kullanarak becerikli uzmanları. Nihai teslimattan önce, bu tungsten alaşım akışı ağız doğru düzgün kusursuzluğu sağlamak için çeşitli parametreler üzerine İncelendiğinde edilir.

Diğer ayrıntılar:

Tungsten alaşım akışı ağız diğer inatçı metallerle nadir tungsten ezici amalgamlarla gibidir. Tungsten alaşım akışı ağız çoğunlukla özenti ısıtıcı, böylece kuvars cam rafine ve bileşeni ısınma, nadir toprak metalleri arıtma için yüksek sıcaklık kabı olarak kullanılmaktadır. Cam ve kil iş olarak, tungsten sınıf ağız seramik mikro oluşturma son derece önemli bir parçasıdır.

Tüm metaller elastikiyet (1650 ° C) En dikkat çekicidir de, buhar basıncı, en az olmak (yüksek 3380 olarak santigrat derece geldiğinde) Ne zaman tungsten yumuşama noktası en yüksek olan ve steril özelliği, aslan payı inorganik büyük aşındırıcı onun erozyona azdır. Tez hatları boyunca önemli bileşiği üretmek üzere mükemmel bir yerdir. Sametime tungsten ve iridyum yapmak kompozit, dolayısıyla iyi madde tutarlılık Garanti etti onun kazınarak nokta güvenliği, sertlik düzeyi, kuvvet, ısıya dayanıklı kaliteli ayrıntılı ilerleme var. Tez değerli yürütme doğru olduğunu, bu yenilikçi taş cam endüstrisinde şu anda temel dişli parçası olmak olsun yapar.

özellikleri:

Kolay kurulum

korozyona dayanıklı

yüksek mukavemetli

Yüksek sıcaklık dayanım yeteneği


 


Eğer sanayide tungsten alaşım koruyucu hakkında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Tungsten radyasyon kalkanı Uygulaması| Tungsten Nükleer Radyasyon Koruyucu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved