ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Prefabrik Fragments

Tungsten Alaşım Prefabrik Fragments

Parçalanma Warhead nedir?

Tungsten Alaşım Prefabrik Fragments parçalanma savaş başlığı esas parçaları, ateşleme ve patlama hasarı hedefleri rolünü çarpan yüksek hız kullanılarak yüksek enerjili patlayıcı rolü, yüksek hızlı parçalarının çok sayıda oluşumu ile, savaş başlığı ana türlerinden biridir ve can Anti-Efektif (insan, hayvan), hiçbir zırh veya hafif zırhlı araçlar, uçaklar, radar ve füze ve diğer silah ve teçhizat için kullanılacak. fragmanları kanallarının üretilmesi göre, parçalanma savaş başlığı, doğal ön kontrol ve ön parçalanmış savaş başlığı üç tipe ayrılabilir.

Prefabrik Fragments olarak kullanılır tungsten Küpleri / Toplar

fragman girme kısmıPrimer parçalar konvansiyonel mühimmatı mahfazanın kırılmasının bir sonucu olarak oluşur. Tungsten alaşım frefabricated fragmanlar genellikle küçüktür ve saniyede bin fit düzenin hızlarda başlangıçta seyahat. İkincil tungsten alaşım prefabrik fragmanlar yapısal bileşenler ve patlamaya yakın öğeler üzerinde yüksek patlama basınçlarının bir sonucu olarak oluşur. Bu prefabrik fragmanlar birincil fragmanlar biraz daha büyük olan ve saniyede feet yüzlerce sırayla hızlarda başlangıçta seyahat. Tehlikeli bir prefabrike parçası 58 ft-lb (79 jul) ya da daha büyük bir darbe enerjisine sahip bir tanesidir. Bir ön işleme şekillendirme tungsten alaşım refabricated fragmanlar bombası mermi dış yüzey şekli ve önceden tasarlanmış çelik top, çelik oklar, tungsten topu / tungsten küre, vücut parçalarının prefabrik setleri üretilen tungsten prefabrik kolon parçalarının kalitesi ve yüklü olacak veya iç yüzeyi. fragmanlarının oluşumu ile bu prefabrik mermi parçalanma bombası patlama birlikte el bombası tungsten alaşım prefabrik parçaları nispeten yoğun öldürücü etkisi çerçevesinde kurulacak olan sebebiyle karakteristik tutarlılık uçan prefabrik parçalarının direnci, doğal parçalanma alanı oluşturacak tam bomba öldürücülüğü artış daha büyük bir derecesi.

tungsten alaşım küpleriAğır alaşımlar genellikle vb W-Ni Fe veya W-Ni Cu, hatta W-Ni-Cu-Fe, aynı zamanda kobalt (Co) ilave içeren bazı tungsten alaşım oluşmaktadır Volfram, tungsten alaşım küp için en önemli özelliktir onun küçük hacimli ve yüksek yoğunluklu. tungsten alaşım küp için en önemli özellik, onun küçük hacimli ve yüksek yoğunluklu olduğunu. Bu küçük ama ağır parçalar gibi askeri amaçlar için prefabrik parçaları olarak, gerekli olan her kullanılmasına izin verir.

 

tungsten alaşım kürelerprefabrik fragmanları zorla büyük kalibreli mermi ve el bombası gibi topçu andammunition kullanır genellikle sadece düşük basınç odasında füze vücut yapılarının olumsuz etkileri etkileyecektir çünkü. Uygulamalar da bu yüzden en sık uçak kabukları, el bombaları, mayınlar ve vardır. mevcut yüksek basınç odası tungsten alaşımı prefabrik fragmanları toplar, örneğin İsviçre, L70 tipi üst tungsten karbid topu ile doldurulur, 40 mm bombası olarak, teneke kutu formunda kullanılır. Tungsten alaşım prefabrik parçaları teknoloji yaygın savaş başlıklarının her çeşit kullanılmıştır. Silindirik parçaları (tungsten sütun) da genellikle tungsten alaşım prefabrik parçalarının bir türü olarak kullanılmaktadır. Yüksek yoğunluk nedeniyle, zırh delici özelliği tungsten alaşım prefabrik parçaları yaygın askeri amaçlar için kullanılır.

Eğer prefabrik fragmanları veya askeri amaçlar için diğer tungsten alaşım ürünleri herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved