ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Tungsten Alaşım Askeri Parçaları >>Tungsten Alaşım Zırh Kaplama

Tungsten Alaşım Zırh Kaplama

Tungsten alaşım zırh kaplama Bu yüksekliğe genellikle 39 inç (l metre) veya daha fazla kapı kapsayan tekmeler ve çizilmelere karşı bir kapının alt kısmını korur. Ağır silah sesleri gelen penetrasyonu ve deformasyona karşı benzeri savaş gemileri, tanklar ve bir kaplama olarak kullanılan tungsten alaşım tarafından yapılan zırh plakası.

Tüfek ve tabanca mermi genellikle sertleştirilmiş çelik veya tungsten bir Penetrator etrafında inşa edilir. Uçak ve tank mermi bazen seyreltilmiş uranyum çekirdeğini kullanıyor. girme kısmı şeklini korumak ve derinden mümkün hedef enerjinin mümkün olan maksimum miktarda taşımak için tasarlanmış yüksek yoğunluklu malzemeden sivri kitledir. Tüketilmiş-uranyum penetrators hedefin zırh minimal bir alana odaklanmış yoğun ısı ve enerji sonuçlanan etkisi üzerine Piroforik ve kendiliğinden bilenen olmanın avantajı var. Bazı turlarda da kalın bir zırh nüfuz yardımcı olmak için patlayıcı veya yangın ipuçlarını kullanın. Yüksek Patlayıcı Incendiary / Armor Piercing Mühimmat bir yangın ve patlayıcı ucu ile bir tungsten alaşım Penetrator birleştirir.

Bir silah zırh plakası vurur ve silah kırmaya yeterince güçlü olduğunda, blok dışında kırar. Ama silah Onun kaybeder blokların böylece hasar geride hayatta olabilir.

Tungsten alaşım zırh kaplama benzer bir etkiye sahiptir ve bu bir aracın primer zırh kaplama ile karşılaştırıldığında nispeten hafiftir ile hala hareket ve yük kapasitesi üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir. alüminyum kafes zırh% 50 daha hafif ve çelik kafes seçenekleri daha% 85 daha hafif olan, tungsten alaşım zırh kaplama aracın aşırı yüklenmesi şansını azaltır ve daha fazla ekipman taşınan ve daha fazla önlemler yolcuların güvenliğini sağlamak için alınabilir anlamına gelir.

Eğer tungsten alaşım zırh kaplama herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved